| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Agata Meble |
| Liczba krzeseł w zestawie | 6 |
| Montaż | meble do samodzielnego montażu |
| Wysokość mebla | 89 cm |
| Obciążenie maksymalne | 120 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4.7 kg |
| Wysokość siedziska | 40 cm |
| Szerokość siedziska | 45 cm |
| Głębokość siedziska | 55 cm |
| Materiał obicia | welur |
| Kolor obicia | zielony |
| Stan opakowania | brak opakowania |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2e23d05a-c351-47f1-82a4-2462b808bbe4
Podobne wyszukiwania
Krzesła Warszawa
 
(347)
Krzesła Wrocław
 
(95)
Krzesła Łódź
 
(59)
Krzesła Biała Podlaska
 
(50)
Krzesła Gdańsk
 
(46)
Krzesła Rzeszów
 
(38)
Krzesła Szczecin
 
(36)
Krzesła Lublin
 
(31)
Krzesła Bydgoszcz
 
(26)
Krzesła Częstochowa
 
(25)
Krzesła Olsztyn
 
(24)
Krzesła Gdynia
 
(22)
Krzesła Bezrzecze
 
(22)
Krzesła Legnica
 
(16)
Krzesła Bielsko-Biała
 
(14)
Krzesła Kalisz
 
(14)
Krzesła Ostrów Wielkopolski
 
(13)
Krzesła Opole
 
(13)
Krzesła Kielce
 
(13)
Krzesła Gliwice
 
(12)
Krzesła Leszno
 
(12)
Krzesła Józefów
 
(12)
Krzesła Tarnów
 
(12)
Krzesła Skórzewo
 
(10)
Krzesła Radom
 
(10)
Krzesła Dąbrowa Górnicza
 
(10)
Krzesła Jelenia Góra
 
(9)
Krzesła Tychy
 
(9)
Krzesła Piaseczno
 
(8)
Krzesła Sosnowiec
 
(8)
Krzesła Koło
 
(8)
Krzesła Suwałki
 
(8)
Krzesła Wałbrzych
 
(8)
Krzesła Ruda Śląska
 
(7)
Krzesła Jaworzno
 
(7)
Krzesła Inowrocław
 
(7)
Krzesła Kostrzyn nad Odrą
 
(7)
Krzesła Pruszków
 
(6)
Krzesła Zgierz
 
(6)
Krzesła Żary
 
(6)
Krzesła Zakopane
 
(6)
Krzesła Legionowo
 
(6)
Krzesła Śliwice
 
(6)
Krzesła Konin
 
(6)
Krzesła Gorzów Wielkopolski
 
(6)
Krzesła Kożuchów
 
(5)
Krzesła Głogów
 
(5)
Krzesła Krosno
 
(5)
Krzesła Siemianowice Śląskie
 
(5)
Krzesła Żory
 
(5)
Krzesła Tczew
 
(5)
Krzesła Otwock
 
(5)
Krzesła Byszewy
 
(5)
Krzesła Gostyń
 
(5)
Krzesła Grodzisko
 
(5)
Krzesła Konstancin-Jeziorna
 
(5)
Krzesła Włocławek
 
(5)
Krzesła Lublewo Gdańskie
 
(5)
Krzesła Mysłowice
 
(5)
Krzesła Żyrardów
 
(5)
Krzesła Chorzów
 
(5)
Krzesła Przemyśl
 
(5)
Krzesła Lesznowola
 
(5)
Krzesła Chełm
 
(4)
Krzesła Lędziny
 
(4)
Krzesła Oława
 
(4)
Krzesła Dzierżoniów
 
(4)
Krzesła Nowy Tomyśl
 
(4)
Krzesła Tarnowskie Góry
 
(4)
Krzesła Zwoleń
 
(4)
Krzesła Motycz
 
(4)
Krzesła Łaziska Górne
 
(4)
Krzesła Zabrze
 
(4)
Krzesła Łąck
 
(4)
Krzesła Chocznia
 
(4)
Krzesła Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Krzesła Starogard Gdański
 
(4)
Krzesła Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Krzesła Stargard
 
(4)
Krzesła Sandomierz
 
(4)
Krzesła Radomsko
 
(4)
Krzesła Kobyla Góra
 
(4)
Krzesła Kutno
 
(4)
Krzesła Podwilk
 
(4)
Krzesła Bełchatów
 
(4)
Krzesła Będzin
 
(4)
Krzesła Ełk
 
(4)
Krzesła Marki
 
(4)
Krzesła Świętochłowice
 
(4)
Krzesła Kłodawa
 
(4)
Krzesła Jarosław
 
(4)
Krzesła Puławy
 
(4)
Krzesła Baranów
 
(4)
Krzesła Syców
 
(4)
Krzesła Piastów
 
(4)
Krzesła Podwiesk
 
(4)