| Stan | Nowy |
| Kolor | biały |
| Marka | bez marki |
| Głębokość produktu | 25 cm |
| Długość/wysokość | 25 cm |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Średnica/szerokość klosza | 25 cm |
| Szerokość produktu | 25 cm |
| Maksymalna moc pojedynczego źródła światła | 10 W |
| Materiał dominujący | tworzywo sztuczne |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Zasilanie | sieciowe |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a22e1d2f-e245-4e45-9961-d930e231e25e
Podobne wyszukiwania
Pozostałe Warszawa
 
(68)
Pozostałe Kórnik
 
(52)
Pozostałe Kraków
 
(36)
Pozostałe Bydgoszcz
 
(28)
Pozostałe Poznań
 
(28)
Pozostałe Wrocław
 
(28)
Pozostałe Wysocko Wielkie
 
(15)
Pozostałe Łódź
 
(14)
Pozostałe Katowice
 
(14)
Pozostałe Szczecin
 
(13)
Pozostałe Kielce
 
(12)
Pozostałe Parkowo
 
(12)
Pozostałe Gdańsk
 
(12)
Pozostałe Tarnowskie Góry
 
(11)
Pozostałe Białystok
 
(11)
Pozostałe Toruń
 
(10)
Pozostałe Trzebiechów
 
(9)
Pozostałe Rzeszów
 
(8)
Pozostałe Stare Juchy
 
(8)
Pozostałe Lublin
 
(7)
Pozostałe Radom
 
(7)
Pozostałe Częstochowa
 
(7)
Pozostałe Elbląg
 
(6)
Pozostałe Płock
 
(5)
Pozostałe Oświęcim
 
(5)
Pozostałe Podpniewki
 
(5)
Pozostałe Koszalin
 
(5)
Pozostałe Bolesławiec
 
(5)
Pozostałe Olsztyn
 
(5)
Pozostałe Gliwice
 
(4)
Pozostałe Dobrzyca
 
(4)
Pozostałe Kalisz
 
(4)
Pozostałe Osolin
 
(4)
Pozostałe Lębork
 
(4)
Pozostałe Czerwona
 
(4)
Pozostałe Praszka
 
(4)
Pozostałe Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Pozostałe Siedlce
 
(4)
Pozostałe Józefosław
 
(4)
Pozostałe Przemyśl
 
(4)