| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Ikea |
| Materiał | drewno |
| Kolor dominujący | biel |
| Kod producenta | 603.199.72 |
| Szerokość produktu | 72 cm |
| Głębokość produktu | 40 cm |
| Wysokość produktu | 100 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7e4f834f-482b-40e2-b5bc-51b87adb3a85
Podobne wyszukiwania
Odgrywanie ról Warszawa
 
(28)
Odgrywanie ról Łódź
 
(20)
Odgrywanie ról Gdańsk
 
(13)
Odgrywanie ról Kraków
 
(13)
Odgrywanie ról Wrocław
 
(11)
Odgrywanie ról Kalwaria Zebrzydowska
 
(7)
Odgrywanie ról Pruszków
 
(7)
Odgrywanie ról Lublin
 
(6)
Odgrywanie ról Poznań
 
(6)
Odgrywanie ról Suwałki
 
(5)
Odgrywanie ról Szczecin
 
(5)
Odgrywanie ról Wałbrzych
 
(4)
Odgrywanie ról Bydgoszcz
 
(4)
Odgrywanie ról Rzeszów
 
(4)