| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Ravanson |
| Kolor dominujący | biały |
| Rodzaj | elektryczna |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Szerokość produktu | 36 cm |
| Wysokość produktu | 10 cm |
| Głębokość produktu | 36 cm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.500 kg |
O przedmiocie
Oferta: 557d4d2c-01fc-4ae3-bc31-e736cd19f966
Podobne wyszukiwania
Kuchenki przenośne Warszawa
 
(22)
Kuchenki przenośne Kraków
 
(14)
Kuchenki przenośne Łódź
 
(11)
Kuchenki przenośne Wrocław
 
(10)
Kuchenki przenośne Poznań
 
(9)
Kuchenki przenośne Rzeszów
 
(8)
Kuchenki przenośne Gdańsk
 
(6)
Kuchenki przenośne Bydgoszcz
 
(5)
Kuchenki przenośne Kielce
 
(4)
Kuchenki przenośne Krzyż Wielkopolski
 
(4)
Kuchenki przenośne Katowice
 
(4)
Kuchenki przenośne Tarnów
 
(4)
Kuchenki przenośne Zielona Góra
 
(4)