| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Numer katalogowy producenta | GIV47N |
| Producent | Givi |
| Montaż | centralny |
| Wodoodporność | tak |
| Maksymalna pojemność kufra | 47.00 l |
| Maksymalna ładowność | 10.00 kg |
| Szerokość produktu | 59.00 cm |
| Wysokość produktu | 32.00 cm |
| Głębokość produktu | 45.00 cm |
| Kolor | czarny |
| Materiał | polimer |
| Informacje dodatkowe | wewnętrzny pas zabezpieczający |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.000 kg |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 624e0389-d2ba-4b2f-a341-74598d7f5293
Podobne wyszukiwania
Kufry Warszawa
 
(26)
Kufry Rzeszów
 
(14)
Kufry Wrocław
 
(14)
Kufry Kraków
 
(9)
Kufry Poznań
 
(9)
Kufry Częstochowa
 
(8)
Kufry Piła
 
(7)
Kufry Gorzów Wielkopolski
 
(7)
Kufry Leszno
 
(6)
Kufry Żyrardów
 
(6)
Kufry Szczecin
 
(6)
Kufry Lubin
 
(5)
Kufry Świebodzice
 
(5)
Kufry Kielce
 
(5)
Kufry Łódź
 
(4)
Kufry Gdańsk
 
(4)
Kufry Lublin
 
(4)
Kufry Katowice
 
(4)
Kufry Wałbrzych
 
(4)
Kufry Radom
 
(4)
Kufry Włocławek
 
(4)
Kufry Żory
 
(4)