O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Producent | Givi |
| Montaż | centralny |
| Wodoodporność | tak |
| Kolor | czarny |
| Materiał | polimer |
| Informacje dodatkowe | wewnętrzny pas zabezpieczający |
| Numer katalogowy producenta | Z-ALL-2694768647 |
| Maksymalna pojemność kufra | 40.00 l |
| Maksymalna ładowność | 10.00 kg |
| Szerokość produktu | 53.00 cm |
| Wysokość produktu | 34.00 cm |
| Głębokość produktu | 44.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 10.000 kg |
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9a6dbd0b-2d58-49e0-9179-f774963d94e0
Podobne wyszukiwania
Kufry Warszawa
 
(25)
Kufry Wrocław
 
(15)
Kufry Rzeszów
 
(14)
Kufry Kraków
 
(9)
Kufry Poznań
 
(8)
Kufry Częstochowa
 
(8)
Kufry Szczecin
 
(7)
Kufry Piła
 
(6)
Kufry Leszno
 
(6)
Kufry Kielce
 
(6)
Kufry Gorzów Wielkopolski
 
(6)
Kufry Łódź
 
(6)
Kufry Lubin
 
(5)
Kufry Katowice
 
(5)
Kufry Świebodzice
 
(5)
Kufry Lublin
 
(4)
Kufry Żory
 
(4)
Kufry Wałbrzych
 
(4)
Kufry Włocławek
 
(4)
Kufry Żyrardów
 
(4)
Kufry Bydgoszcz
 
(4)