| Stan | Bardzo dobry |
| Szerokość produktu | 12.00 cm |
| EAN (GTIN) | 5010993526475 |
| Materiał | plastik |
| Wysokość produktu | 16.00 cm |
| Kod producenta | B1589 |
| Marka | NERF |
| Seria | Rival |
| Wiek dziecka | 14 lat + |
| Kolor | żółty |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Rodzaj | inny |
| Płeć | chłopcy, dziewczynki |
| Głębokość produktu | 4.00 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a9c0a869-f0b3-46b2-a76e-5754868092a6
Podobne wyszukiwania
Militarne Warszawa
 
(265)
Militarne Wrocław
 
(63)
Militarne Kraków
 
(59)
Militarne Piaseczno
 
(31)
Militarne Gdańsk
 
(30)
Militarne Sękocin-Las
 
(24)
Militarne Oblęgór
 
(24)
Militarne Zamość
 
(24)
Militarne Rzeszów
 
(20)
Militarne Lublin
 
(20)
Militarne Szczecin
 
(20)
Militarne Gdynia
 
(20)
Militarne Łódź
 
(20)
Militarne Połajewo
 
(18)
Militarne Katowice
 
(18)
Militarne Białystok
 
(17)
Militarne Wałbrzych
 
(16)
Militarne Raszyn
 
(16)
Militarne Jaworzno
 
(13)
Militarne Otwock
 
(13)
Militarne Dębno
 
(12)
Militarne Lipno
 
(12)
Militarne Tychy
 
(12)
Militarne Szczodrzykowo
 
(11)
Militarne Rybnik
 
(11)
Militarne Bydgoszcz
 
(11)
Militarne Ostrzeszów
 
(11)
Militarne Kielce
 
(10)
Militarne Żary
 
(10)
Militarne Włocławek
 
(10)
Militarne Tarnów
 
(9)
Militarne Aleksandrów Łódzki
 
(8)
Militarne Milicz
 
(8)
Militarne Gorzów Wielkopolski
 
(8)
Militarne Będzin
 
(7)
Militarne Jarocin
 
(7)
Militarne Bielsko-Biała
 
(7)
Militarne Dąbrowa Górnicza
 
(7)
Militarne Potulice
 
(7)
Militarne Siemianowice Śląskie
 
(7)
Militarne Radom
 
(7)
Militarne Częstochowa
 
(7)
Militarne Suwałki
 
(7)
Militarne Wodzisław Śląski
 
(7)
Militarne Puławy
 
(7)
Militarne Olsztyn
 
(7)
Militarne Legnica
 
(7)
Militarne Toruń
 
(7)
Militarne Siedlce
 
(7)
Militarne Sosnowiec
 
(6)
Militarne Bolesławiec
 
(6)
Militarne Krotoszyn
 
(6)
Militarne Turek
 
(6)
Militarne Pruszków
 
(6)
Militarne Wieliczka
 
(6)
Militarne Mirsk
 
(6)
Militarne Czechowice-Dziedzice
 
(6)
Militarne Miłosław
 
(6)
Militarne Smoszew
 
(6)
Militarne Jelenia Góra
 
(6)
Militarne Stargard
 
(6)
Militarne Bogacica
 
(6)
Militarne Orle
 
(5)
Militarne Łowicz
 
(5)
Militarne Smroków
 
(5)
Militarne Sieradz
 
(5)
Militarne Wędrynia
 
(5)
Militarne Wola Radziszowska
 
(5)
Militarne Kalisz
 
(5)
Militarne Komorowo Żuławskie
 
(5)
Militarne Krasne
 
(5)
Militarne Garwolin
 
(5)
Militarne Józefów
 
(5)
Militarne Gliwice
 
(5)
Militarne Węgorzewo
 
(4)
Militarne Libiąż
 
(4)
Militarne Bytom
 
(4)
Militarne Świnoujście
 
(4)
Militarne Borne Sulinowo
 
(4)
Militarne Nowy Wiśnicz
 
(4)
Militarne Płońsk
 
(4)
Militarne Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Militarne Piastów
 
(4)
Militarne Zgorzelec
 
(4)
Militarne Żukczyn
 
(4)
Militarne Wysogotowo
 
(4)
Militarne Zwierzyniec Pierwszy
 
(4)
Militarne Opole
 
(4)
Militarne Nisko
 
(4)
Militarne Przedmoście
 
(4)
Militarne Drezdenko
 
(4)
Militarne Gorzów Śląski
 
(4)
Militarne Bełchatów
 
(4)
Militarne Kolonowskie
 
(4)
Militarne Skierniewice
 
(4)
Militarne Kraśnik
 
(4)