| Stan | Bardzo dobry |
| Rozmiar | M |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 kg |
| Płeć | kobieta |
| Szerokość pod pachami | 50 cm |
| Kolor | fioletowy |
| Odcień | ametystowy |
| Rodzaj | inny |
| Długość | do bioder |
| Wypełnienie | syntetyczne |
| Kaptur | z kapturem |
| Rękaw | długi rękaw |
| Materiał dominujący | poliester |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Skład materiałowy | poliester/poliamid |
| Zapięcie | zamek |
| Cechy dodatkowe | pikowanie |
| Linia | regular |
| Liczba kieszeni | 3 |
| Długość całkowita | 67.5 cm |
| Długość rękawa | 63 cm |
| Szerokość w ramionach | 41 cm |
| Szerokość na dole produktu | 53 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1a150da8-54a4-49d8-a37d-64f1c05de442
Podobne wyszukiwania
Kurtki Warszawa
 
(2569)
Kurtki Lublin
 
(330)
Kurtki Kielce
 
(209)
Kurtki Koło
 
(155)
Kurtki Gliwice
 
(122)
Kurtki Sosnowiec
 
(115)
Kurtki Mysłowice
 
(98)
Kurtki Elbląg
 
(89)
Kurtki Ostrów Wielkopolski
 
(78)
Kurtki Opole
 
(77)
Kurtki Nowy Targ
 
(75)
Kurtki Jarosław
 
(72)
Kurtki Zamość
 
(70)
Kurtki Jelenia Góra
 
(69)
Kurtki Łuków
 
(69)
Kurtki Stargard
 
(63)
Kurtki Przemyśl
 
(61)
Kurtki Fidest
 
(55)
Kurtki Skierniewice
 
(53)
Kurtki Puste Łąki
 
(52)
Kurtki Piaseczno
 
(50)
Kurtki Legionowo
 
(48)
Kurtki Tczew
 
(44)
Kurtki Szczecinek
 
(41)
Kurtki Zbąszynek
 
(36)
Kurtki Będzin
 
(36)
Kurtki Siemianowice Śląskie
 
(36)
Kurtki Pasłęk
 
(36)
Kurtki Starachowice
 
(34)
Kurtki Zgierz
 
(33)
Kurtki Myślenice
 
(33)
Kurtki Grodzisk Mazowiecki
 
(30)
Kurtki Ełk
 
(28)
Kurtki Kluczbork
 
(26)
Kurtki Krotoszyn
 
(25)
Kurtki Gryfice
 
(24)
Kurtki Bochnia
 
(24)
Kurtki Wadowice
 
(23)
Kurtki Kłodzko
 
(22)
Kurtki Żywiec
 
(21)
Kurtki Młoszowa
 
(21)
Kurtki Wymiarki
 
(20)
Kurtki Płońsk
 
(20)
Kurtki Brwinów
 
(20)
Kurtki Myszków
 
(20)
Kurtki Morąg
 
(19)
Kurtki Sokołów Małopolski
 
(19)
Kurtki Puławy
 
(18)
Kurtki Mikołów
 
(18)
Kurtki Kamienna Góra
 
(18)
Kurtki Ustroń
 
(18)
Kurtki Łęczna
 
(17)
Kurtki Wołów
 
(17)
Kurtki Czersk
 
(17)
Kurtki Śrem
 
(16)
Kurtki Słupca
 
(15)
Kurtki Siemiatycze
 
(15)
Kurtki Łęczyca
 
(15)
Kurtki Wągrowiec
 
(15)
Kurtki Opalenica
 
(14)
Kurtki Jelcz-Laskowice
 
(14)
Kurtki Tarnowo Podgórne
 
(14)
Kurtki Komorniki
 
(13)
Kurtki Kostrzyn nad Odrą
 
(13)
Kurtki Braniewo
 
(12)
Kurtki Polska Cerekiew
 
(12)
Kurtki Ostrów Mazowiecka
 
(12)
Kurtki Milicz
 
(11)
Kurtki Mareza
 
(11)
Kurtki Krasnystaw
 
(11)
Kurtki Kobyłka
 
(11)
Kurtki Kowary
 
(11)
Kurtki Wałcz
 
(11)
Kurtki Góra
 
(11)
Kurtki Chełmiec
 
(11)
Kurtki Stary Sącz
 
(10)
Kurtki Dynów
 
(10)
Kurtki Chociwel
 
(10)
Kurtki Szynwałd
 
(10)
Kurtki Limanowa
 
(10)
Kurtki Chełmno
 
(10)
Kurtki Chodzież
 
(9)
Kurtki Józefów
 
(9)
Kurtki Lubsko
 
(9)
Kurtki Sulęcin
 
(9)
Kurtki Olsztynek
 
(9)
Kurtki Jabłonna
 
(9)
Kurtki Świętajno
 
(9)
Kurtki Krzymów
 
(9)
Kurtki Strzelin
 
(8)
Kurtki Pruszcz
 
(8)
Kurtki Ropczyce
 
(8)
Kurtki Sierpc
 
(8)
Kurtki Gieraszowice
 
(8)
Kurtki Bystra Podhalańska
 
(8)
Kurtki Rydułtowy
 
(8)