O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Bonprix |
| Rozmiar | 50 |
| Płeć | kobieta |
| Kolor | różowy |
| Odcień | brudny róż (dusty pink) |
| Rodzaj | pikowana |
| Długość | do bioder |
| Wypełnienie | nie dotyczy |
| Kaptur | bez kaptura |
| Rękaw | długi rękaw |
| Materiał dominujący | poliester |
| Wzór dominujący | zwierzęcy |
| Zapięcie | zamek |
| Cechy dodatkowe | pikowanie |
| Kolor dodatkowy | beżowy |
| Liczba kieszeni | 2 |
| Szerokość pod pachami | 66 cm |
| Długość całkowita | 72 cm |
| Długość rękawa | 63 cm |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d03ba0cc-32fa-4550-935b-8ef875375daa
Podobne wyszukiwania
Kurtki Warszawa
 
(2550)
Kurtki Lublin
 
(329)
Kurtki Kielce
 
(206)
Kurtki Koło
 
(155)
Kurtki Sosnowiec
 
(116)
Kurtki Gliwice
 
(109)
Kurtki Mysłowice
 
(98)
Kurtki Elbląg
 
(89)
Kurtki Opole
 
(77)
Kurtki Ostrów Wielkopolski
 
(75)
Kurtki Nowy Targ
 
(71)
Kurtki Zamość
 
(69)
Kurtki Łuków
 
(69)
Kurtki Jarosław
 
(68)
Kurtki Jelenia Góra
 
(67)
Kurtki Stargard
 
(63)
Kurtki Przemyśl
 
(59)
Kurtki Skierniewice
 
(52)
Kurtki Puste Łąki
 
(52)
Kurtki Piaseczno
 
(52)
Kurtki Fidest
 
(52)
Kurtki Legionowo
 
(48)
Kurtki Tczew
 
(44)
Kurtki Szczecinek
 
(37)
Kurtki Siemianowice Śląskie
 
(36)
Kurtki Zbąszynek
 
(36)
Kurtki Pasłęk
 
(36)
Kurtki Będzin
 
(35)
Kurtki Starachowice
 
(35)
Kurtki Zgierz
 
(34)
Kurtki Myślenice
 
(34)
Kurtki Grodzisk Mazowiecki
 
(30)
Kurtki Kluczbork
 
(26)
Kurtki Bochnia
 
(25)
Kurtki Krotoszyn
 
(25)
Kurtki Ełk
 
(25)
Kurtki Wadowice
 
(23)
Kurtki Płońsk
 
(22)
Kurtki Gryfice
 
(22)
Kurtki Kłodzko
 
(21)
Kurtki Żywiec
 
(21)
Kurtki Młoszowa
 
(21)
Kurtki Wymiarki
 
(21)
Kurtki Brwinów
 
(20)
Kurtki Myszków
 
(20)
Kurtki Morąg
 
(19)
Kurtki Sokołów Małopolski
 
(19)
Kurtki Kamienna Góra
 
(18)
Kurtki Ustroń
 
(18)
Kurtki Puławy
 
(18)
Kurtki Czersk
 
(17)
Kurtki Wołów
 
(17)
Kurtki Śrem
 
(16)
Kurtki Łęczna
 
(16)
Kurtki Wągrowiec
 
(16)
Kurtki Łęczyca
 
(15)
Kurtki Słupca
 
(15)
Kurtki Mikołów
 
(15)
Kurtki Tarnowo Podgórne
 
(14)
Kurtki Jelcz-Laskowice
 
(14)
Kurtki Opalenica
 
(14)
Kurtki Siemiatycze
 
(13)
Kurtki Komorniki
 
(13)
Kurtki Kostrzyn nad Odrą
 
(13)
Kurtki Ostrów Mazowiecka
 
(12)
Kurtki Polska Cerekiew
 
(12)
Kurtki Kowary
 
(12)
Kurtki Braniewo
 
(11)
Kurtki Góra
 
(11)
Kurtki Kobyłka
 
(11)
Kurtki Milicz
 
(11)
Kurtki Wałcz
 
(11)
Kurtki Mareza
 
(11)
Kurtki Dynów
 
(11)
Kurtki Krasnystaw
 
(11)
Kurtki Chełmiec
 
(11)
Kurtki Limanowa
 
(11)
Kurtki Olsztynek
 
(10)
Kurtki Stary Sącz
 
(10)
Kurtki Szynwałd
 
(10)
Kurtki Chełmno
 
(10)
Kurtki Sulęcin
 
(9)
Kurtki Krzymów
 
(9)
Kurtki Lubsko
 
(9)
Kurtki Chodzież
 
(9)
Kurtki Jabłonna
 
(9)
Kurtki Józefów
 
(9)
Kurtki Świętajno
 
(9)
Kurtki Ropczyce
 
(8)
Kurtki Dziembówko
 
(8)
Kurtki Bystra Podhalańska
 
(8)
Kurtki Chociwel
 
(8)
Kurtki Sierpc
 
(8)
Kurtki Pruszcz
 
(8)
Kurtki Strzelin
 
(8)
Kurtki Gieraszowice
 
(8)