| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Płeć | dziewczynki |
| Fason | inny |
| Sezon | jesienny, wiosenny |
| Zapięcie | zamek |
| Długość | do bioder |
| Wiek dziecka | 7 lat + |
| Kolor | niebieski |
| Bohater / Bajka | brak |
| Materiał dominujący | poliester |
| Wzór dominujący | inny wzór |
| Marka | Everhill |
| Rozmiar | 128 |
| Szerokość w ramionach | 41 cm |
| Szerokość pod pachami | 40 cm |
| Szerokość na dole produktu | 41 cm |
| Długość całkowita | 51 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5528dd82-a0f5-46b8-b61d-25497311dcba
Podobne wyszukiwania
Kurtki, płaszcze Warszawa
 
(1856)
Kurtki, płaszcze Lublin
 
(542)
Kurtki, płaszcze Sosnowiec
 
(230)
Kurtki, płaszcze Kielce
 
(135)
Kurtki, płaszcze Zamość
 
(86)
Kurtki, płaszcze Gliwice
 
(75)
Kurtki, płaszcze Elbląg
 
(75)
Kurtki, płaszcze Ostrów Wielkopolski
 
(57)
Kurtki, płaszcze Jelenia Góra
 
(50)
Kurtki, płaszcze Zgierz
 
(48)
Kurtki, płaszcze Łuków
 
(44)
Kurtki, płaszcze Piaseczno
 
(44)
Kurtki, płaszcze Opole
 
(43)
Kurtki, płaszcze Legionowo
 
(42)
Kurtki, płaszcze Mikołów
 
(39)
Kurtki, płaszcze Przemyśl
 
(37)
Kurtki, płaszcze Nowy Targ
 
(34)
Kurtki, płaszcze Skierniewice
 
(33)
Kurtki, płaszcze Grabówka
 
(32)
Kurtki, płaszcze Mysłowice
 
(32)
Kurtki, płaszcze Plewiska
 
(31)
Kurtki, płaszcze Puławy
 
(29)
Kurtki, płaszcze Stargard
 
(27)
Kurtki, płaszcze Prochowice
 
(24)
Kurtki, płaszcze Myślenice
 
(24)
Kurtki, płaszcze Limanowa
 
(23)
Kurtki, płaszcze Siemianowice Śląskie
 
(23)
Kurtki, płaszcze Celestynów
 
(23)
Kurtki, płaszcze Koło
 
(23)
Kurtki, płaszcze Jarosław
 
(22)
Kurtki, płaszcze Grodzisk Mazowiecki
 
(22)
Kurtki, płaszcze Ełk
 
(21)
Kurtki, płaszcze Jelcz-Laskowice
 
(20)
Kurtki, płaszcze Krotoszyn
 
(20)
Kurtki, płaszcze Ropczyce
 
(19)
Kurtki, płaszcze Siemiatycze
 
(19)
Kurtki, płaszcze Józefów
 
(19)
Kurtki, płaszcze Obrowo
 
(18)
Kurtki, płaszcze Wałcz
 
(17)
Kurtki, płaszcze Będzin
 
(17)
Kurtki, płaszcze Czaniec
 
(17)
Kurtki, płaszcze Wiślica
 
(16)
Kurtki, płaszcze Płońsk
 
(16)
Kurtki, płaszcze Góra
 
(16)
Kurtki, płaszcze Kobyłka
 
(16)
Kurtki, płaszcze Wadowice
 
(16)
Kurtki, płaszcze Żywiec
 
(16)
Kurtki, płaszcze Milicz
 
(16)
Kurtki, płaszcze Kamienna Góra
 
(15)
Kurtki, płaszcze Hrubieszów
 
(15)
Kurtki, płaszcze Morąg
 
(15)
Kurtki, płaszcze Jabłonna
 
(15)
Kurtki, płaszcze Zgorzała
 
(14)
Kurtki, płaszcze Wągrowiec
 
(14)
Kurtki, płaszcze Tuszyn
 
(14)
Kurtki, płaszcze Staw
 
(13)
Kurtki, płaszcze Szczecinek
 
(13)
Kurtki, płaszcze Bochnia
 
(13)
Kurtki, płaszcze Kobylin
 
(13)
Kurtki, płaszcze Zalasowa
 
(13)
Kurtki, płaszcze Myszków
 
(13)
Kurtki, płaszcze Roczyny
 
(13)
Kurtki, płaszcze Rakoniewice
 
(13)
Kurtki, płaszcze Żernica
 
(12)
Kurtki, płaszcze Kłodzko
 
(12)
Kurtki, płaszcze Dobczyce
 
(12)
Kurtki, płaszcze Brzozów
 
(12)
Kurtki, płaszcze Karczmiska Drugie
 
(11)
Kurtki, płaszcze Wołów
 
(11)
Kurtki, płaszcze Brwinów
 
(11)
Kurtki, płaszcze Opalenica
 
(11)
Kurtki, płaszcze Braniewo
 
(11)
Kurtki, płaszcze Ustroń
 
(10)
Kurtki, płaszcze Gryfice
 
(10)
Kurtki, płaszcze Wieniec
 
(10)
Kurtki, płaszcze Drwalew
 
(10)
Kurtki, płaszcze Łosice
 
(10)
Kurtki, płaszcze Chełmiec
 
(10)
Kurtki, płaszcze Mogilany
 
(10)
Kurtki, płaszcze Stryszawa
 
(9)
Kurtki, płaszcze Maków Podhalański
 
(9)
Kurtki, płaszcze Łęczna
 
(9)
Kurtki, płaszcze Łąka Prudnicka
 
(9)
Kurtki, płaszcze Tarnowo Podgórne
 
(9)
Kurtki, płaszcze Dziembówko
 
(9)
Kurtki, płaszcze Kotlin
 
(9)
Kurtki, płaszcze Ostrów Mazowiecka
 
(9)
Kurtki, płaszcze Pieńków
 
(9)
Kurtki, płaszcze Wielkie Oczy
 
(8)
Kurtki, płaszcze Śrem
 
(8)
Kurtki, płaszcze Krasnystaw
 
(8)
Kurtki, płaszcze Podwilk
 
(8)
Kurtki, płaszcze Maciejów
 
(8)
Kurtki, płaszcze Strażów
 
(8)
Kurtki, płaszcze Ropa
 
(8)
Kurtki, płaszcze Brody
 
(8)