| Stan | Nowy |
| Marka | Dreimaster |
| Rozmiar | XL |
| Płeć | kobieta |
| Kolor | inny kolor |
| Rodzaj | pikowana |
| Długość | przed kolana |
| Wypełnienie | syntetyczne |
| Kaptur | z kapturem |
| Rękaw | długi rękaw |
| Materiał dominujący | poliester |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Zapięcie | zamek |
| Cechy dodatkowe | ocieplenie, pikowanie, z podszewką |
| Linia | regular |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.5 kg |
| Szerokość pod pachami | 55 cm |
| Liczba kieszeni | 2 |
| Długość całkowita | 92 cm |
| Długość rękawa | 66 cm |
| Szerokość w ramionach | 46 cm |
| Szerokość na dole produktu | 68 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6f2ec26a-5793-4547-972e-8823f8cbf26c
Podobne wyszukiwania
Kurtki Warszawa
 
(2575)
Kurtki Lublin
 
(313)
Kurtki Kielce
 
(211)
Kurtki Koło
 
(148)
Kurtki Gliwice
 
(130)
Kurtki Sosnowiec
 
(119)
Kurtki Mysłowice
 
(101)
Kurtki Elbląg
 
(97)
Kurtki Nowy Targ
 
(87)
Kurtki Opole
 
(80)
Kurtki Jelenia Góra
 
(72)
Kurtki Jarosław
 
(70)
Kurtki Ostrów Wielkopolski
 
(69)
Kurtki Zamość
 
(68)
Kurtki Łuków
 
(65)
Kurtki Przemyśl
 
(60)
Kurtki Stargard
 
(58)
Kurtki Puste Łąki
 
(58)
Kurtki Fidest
 
(57)
Kurtki Piaseczno
 
(52)
Kurtki Legionowo
 
(48)
Kurtki Skierniewice
 
(47)
Kurtki Tczew
 
(44)
Kurtki Szczecinek
 
(42)
Kurtki Będzin
 
(39)
Kurtki Pasłęk
 
(38)
Kurtki Zbąszynek
 
(36)
Kurtki Zgierz
 
(35)
Kurtki Myślenice
 
(35)
Kurtki Siemianowice Śląskie
 
(35)
Kurtki Bolesławiec
 
(34)
Kurtki Starachowice
 
(33)
Kurtki Grodzisk Mazowiecki
 
(31)
Kurtki Ełk
 
(29)
Kurtki Bochnia
 
(25)
Kurtki Krotoszyn
 
(25)
Kurtki Kluczbork
 
(24)
Kurtki Wadowice
 
(24)
Kurtki Gryfice
 
(24)
Kurtki Młoszowa
 
(23)
Kurtki Brwinów
 
(22)
Kurtki Puławy
 
(21)
Kurtki Kłodzko
 
(21)
Kurtki Morąg
 
(21)
Kurtki Wymiarki
 
(20)
Kurtki Płońsk
 
(20)
Kurtki Żywiec
 
(20)
Kurtki Myszków
 
(20)
Kurtki Wągrowiec
 
(20)
Kurtki Sokołów Małopolski
 
(19)
Kurtki Ustroń
 
(18)
Kurtki Czersk
 
(18)
Kurtki Kamienna Góra
 
(18)
Kurtki Mikołów
 
(17)
Kurtki Łęczyca
 
(17)
Kurtki Wołów
 
(17)
Kurtki Śrem
 
(17)
Kurtki Tarnowo Podgórne
 
(15)
Kurtki Łęczna
 
(15)
Kurtki Żabno
 
(15)
Kurtki Słupca
 
(15)
Kurtki Komorniki
 
(14)
Kurtki Opalenica
 
(14)
Kurtki Siemiatycze
 
(14)
Kurtki Jelcz-Laskowice
 
(14)
Kurtki Brzeziny
 
(13)
Kurtki Kostrzyn nad Odrą
 
(13)
Kurtki Braniewo
 
(13)
Kurtki Wałcz
 
(13)
Kurtki Chełmiec
 
(13)
Kurtki Limanowa
 
(12)
Kurtki Polska Cerekiew
 
(12)
Kurtki Ostrów Mazowiecka
 
(12)
Kurtki Krasnystaw
 
(12)
Kurtki Milicz
 
(11)
Kurtki Góra
 
(11)
Kurtki Kobyłka
 
(11)
Kurtki Chociwel
 
(10)
Kurtki Szynwałd
 
(10)
Kurtki Stary Sącz
 
(10)
Kurtki Józefów
 
(10)
Kurtki Mareza
 
(10)
Kurtki Sulęcin
 
(9)
Kurtki Lubsko
 
(9)
Kurtki Świętajno
 
(9)
Kurtki Olsztynek
 
(9)
Kurtki Dynów
 
(9)
Kurtki Chełmno
 
(9)
Kurtki Chodzież
 
(9)
Kurtki Strzelin
 
(9)
Kurtki Dziembówko
 
(9)
Kurtki Jabłonna
 
(9)
Kurtki Bystra Podhalańska
 
(8)
Kurtki Ropczyce
 
(8)
Kurtki Gieraszowice
 
(8)
Kurtki Koluszki
 
(8)