| Stan | Bardzo dobry |
| Długość | do bioder |
| Długość całkowita | 68 cm |
| Kolor | zielony |
| Rodzaj | pikowana |
| Płeć | kobieta |
| Kaptur | z kapturem |
| Rozmiar | S/M |
| Szerokość pod pachami | 52 cm |
| Szerokość w ramionach | 42 cm |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Linia | regular |
| Marka | Tiffi |
| Wypełnienie | naturalne |
| Zapięcie | zamek |
| Odcień | khaki |
| Rękaw | długi rękaw |
| Materiał dominujący | nylon |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ea9b372f-2731-4824-9502-824a52f65a7e
Podobne wyszukiwania
Kurtki Warszawa
 
(2597)
Kurtki Lublin
 
(315)
Kurtki Kielce
 
(210)
Kurtki Koło
 
(148)
Kurtki Gliwice
 
(136)
Kurtki Sosnowiec
 
(121)
Kurtki Mysłowice
 
(101)
Kurtki Elbląg
 
(97)
Kurtki Nowy Targ
 
(87)
Kurtki Opole
 
(80)
Kurtki Jelenia Góra
 
(71)
Kurtki Jarosław
 
(70)
Kurtki Ostrów Wielkopolski
 
(69)
Kurtki Zamość
 
(67)
Kurtki Łuków
 
(65)
Kurtki Przemyśl
 
(61)
Kurtki Puste Łąki
 
(58)
Kurtki Stargard
 
(58)
Kurtki Fidest
 
(57)
Kurtki Piaseczno
 
(52)
Kurtki Legionowo
 
(49)
Kurtki Skierniewice
 
(47)
Kurtki Tczew
 
(45)
Kurtki Szczecinek
 
(42)
Kurtki Pasłęk
 
(38)
Kurtki Będzin
 
(37)
Kurtki Zbąszynek
 
(36)
Kurtki Siemianowice Śląskie
 
(35)
Kurtki Zgierz
 
(35)
Kurtki Myślenice
 
(35)
Kurtki Starachowice
 
(33)
Kurtki Grodzisk Mazowiecki
 
(31)
Kurtki Ełk
 
(28)
Kurtki Bochnia
 
(25)
Kurtki Krotoszyn
 
(25)
Kurtki Gryfice
 
(24)
Kurtki Wadowice
 
(24)
Kurtki Kluczbork
 
(24)
Kurtki Młoszowa
 
(23)
Kurtki Brwinów
 
(22)
Kurtki Morąg
 
(22)
Kurtki Puławy
 
(21)
Kurtki Kłodzko
 
(21)
Kurtki Wągrowiec
 
(20)
Kurtki Żywiec
 
(20)
Kurtki Płońsk
 
(20)
Kurtki Myszków
 
(20)
Kurtki Wymiarki
 
(20)
Kurtki Sokołów Małopolski
 
(19)
Kurtki Kamienna Góra
 
(18)
Kurtki Czersk
 
(18)
Kurtki Ustroń
 
(18)
Kurtki Łęczyca
 
(17)
Kurtki Śrem
 
(17)
Kurtki Wołów
 
(17)
Kurtki Mikołów
 
(17)
Kurtki Łęczna
 
(16)
Kurtki Żabno
 
(15)
Kurtki Tarnowo Podgórne
 
(15)
Kurtki Słupca
 
(15)
Kurtki Siemiatycze
 
(14)
Kurtki Opalenica
 
(14)
Kurtki Komorniki
 
(14)
Kurtki Jelcz-Laskowice
 
(14)
Kurtki Chełmiec
 
(13)
Kurtki Wałcz
 
(13)
Kurtki Kostrzyn nad Odrą
 
(13)
Kurtki Braniewo
 
(13)
Kurtki Limanowa
 
(12)
Kurtki Ostrów Mazowiecka
 
(12)
Kurtki Krasnystaw
 
(12)
Kurtki Polska Cerekiew
 
(12)
Kurtki Milicz
 
(11)
Kurtki Góra
 
(11)
Kurtki Kobyłka
 
(11)
Kurtki Mareza
 
(10)
Kurtki Józefów
 
(10)
Kurtki Chociwel
 
(10)
Kurtki Szynwałd
 
(10)
Kurtki Stary Sącz
 
(10)
Kurtki Lubsko
 
(9)
Kurtki Świętajno
 
(9)
Kurtki Olsztynek
 
(9)
Kurtki Dynów
 
(9)
Kurtki Chełmno
 
(9)
Kurtki Strzelin
 
(9)
Kurtki Chodzież
 
(9)
Kurtki Dziembówko
 
(9)
Kurtki Jabłonna
 
(9)
Kurtki Sulęcin
 
(9)
Kurtki Bystra Podhalańska
 
(8)
Kurtki Ropczyce
 
(8)
Kurtki Koluszki
 
(8)
Kurtki Sierpc
 
(8)
Kurtki Pruszcz
 
(8)
Kurtki Gieraszowice
 
(8)