| Stan | Bardzo dobry |
| Szerokość w ramionach | 34.00 cm |
| Materiał dominujący | poliester |
| Rękaw | długi rękaw |
| Długość | do pasa |
| Rodzaj | ramoneska |
| Cechy dodatkowe | ćwieki |
| Rozmiar | S |
| Szerokość pod pachami | 43.00 cm |
| Płeć | kobieta |
| Liczba kieszeni | 2 |
| Długość rękawa | 62.00 cm |
| Zapięcie | zamek |
| Wypełnienie | nie dotyczy |
| Kaptur | bez kaptura |
| Kolor | beżowy |
| Długość całkowita | 54.00 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 07398d95-f268-4848-b5fc-128111cff75f
Podobne wyszukiwania
Kurtki Warszawa
 
(2559)
Kurtki Lublin
 
(332)
Kurtki Kielce
 
(211)
Kurtki Koło
 
(155)
Kurtki Gliwice
 
(122)
Kurtki Sosnowiec
 
(115)
Kurtki Mysłowice
 
(98)
Kurtki Elbląg
 
(90)
Kurtki Opole
 
(77)
Kurtki Ostrów Wielkopolski
 
(76)
Kurtki Nowy Targ
 
(75)
Kurtki Zamość
 
(70)
Kurtki Jarosław
 
(70)
Kurtki Łuków
 
(69)
Kurtki Jelenia Góra
 
(67)
Kurtki Stargard
 
(64)
Kurtki Przemyśl
 
(61)
Kurtki Fidest
 
(56)
Kurtki Skierniewice
 
(53)
Kurtki Puste Łąki
 
(52)
Kurtki Piaseczno
 
(50)
Kurtki Legionowo
 
(48)
Kurtki Tczew
 
(44)
Kurtki Szczecinek
 
(37)
Kurtki Siemianowice Śląskie
 
(36)
Kurtki Będzin
 
(36)
Kurtki Zbąszynek
 
(36)
Kurtki Pasłęk
 
(36)
Kurtki Bolesławiec
 
(35)
Kurtki Myślenice
 
(35)
Kurtki Starachowice
 
(34)
Kurtki Zgierz
 
(33)
Kurtki Grodzisk Mazowiecki
 
(30)
Kurtki Ełk
 
(27)
Kurtki Kluczbork
 
(27)
Kurtki Krotoszyn
 
(25)
Kurtki Bochnia
 
(25)
Kurtki Gryfice
 
(24)
Kurtki Wadowice
 
(23)
Kurtki Kłodzko
 
(22)
Kurtki Płońsk
 
(21)
Kurtki Wymiarki
 
(21)
Kurtki Młoszowa
 
(21)
Kurtki Żywiec
 
(20)
Kurtki Myszków
 
(20)
Kurtki Brwinów
 
(20)
Kurtki Sokołów Małopolski
 
(19)
Kurtki Kamienna Góra
 
(18)
Kurtki Morąg
 
(18)
Kurtki Puławy
 
(18)
Kurtki Ustroń
 
(18)
Kurtki Czersk
 
(17)
Kurtki Wołów
 
(17)
Kurtki Łęczna
 
(17)
Kurtki Wągrowiec
 
(16)
Kurtki Śrem
 
(16)
Kurtki Łęczyca
 
(15)
Kurtki Słupca
 
(15)
Kurtki Mikołów
 
(15)
Kurtki Tarnowo Podgórne
 
(14)
Kurtki Jelcz-Laskowice
 
(14)
Kurtki Opalenica
 
(14)
Kurtki Kostrzyn nad Odrą
 
(13)
Kurtki Komorniki
 
(13)
Kurtki Siemiatycze
 
(13)
Kurtki Braniewo
 
(12)
Kurtki Ostrów Mazowiecka
 
(12)
Kurtki Polska Cerekiew
 
(12)
Kurtki Mareza
 
(11)
Kurtki Kowary
 
(11)
Kurtki Chełmiec
 
(11)
Kurtki Krasnystaw
 
(11)
Kurtki Wałcz
 
(11)
Kurtki Góra
 
(11)
Kurtki Kobyłka
 
(11)
Kurtki Milicz
 
(11)
Kurtki Szynwałd
 
(10)
Kurtki Limanowa
 
(10)
Kurtki Stary Sącz
 
(10)
Kurtki Dynów
 
(10)
Kurtki Olsztynek
 
(10)
Kurtki Chełmno
 
(10)
Kurtki Lubsko
 
(9)
Kurtki Krzymów
 
(9)
Kurtki Sulęcin
 
(9)
Kurtki Józefów
 
(9)
Kurtki Jabłonna
 
(9)
Kurtki Świętajno
 
(9)
Kurtki Chodzież
 
(9)
Kurtki Chociwel
 
(8)
Kurtki Sierpc
 
(8)
Kurtki Rydułtowy
 
(8)
Kurtki Gieraszowice
 
(8)
Kurtki Bażanowice
 
(8)
Kurtki Bystra Podhalańska
 
(8)
Kurtki Pruszcz
 
(8)