| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Płeć | chłopiec |
| Marka | ALPINE PRO |
| Rozmiar | 152-158 |
| Kolor | niebieski |
| Rodzaj | Softshell |
| Materiał dominujący | Poliester |
| Kaptur | z kapturem |
| Cechy dodatkowe | regulowane mankiety, regulowany dół kurtki |
| Właściwości | odprowadzające wilgoć, wiatroszczelne, odblaski |
| Kod producenta | KJCF012 |
| Długość całkowita | 57 cm |
| Długość rękawa | 59 cm |
| Szerokość pod pachami | 47 cm |
| Szerokość w ramionach | 39 cm |
| Szerokość na dole produktu | 46 cm |
| Liczba kieszeni | 4 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5d276c34-b8a0-4714-a5fd-691ed4ff8150
Podobne wyszukiwania
Kurtki Warszawa
 
(178)
Kurtki Kielce
 
(117)
Kurtki Kraków
 
(93)
Kurtki Skierniewice
 
(62)
Kurtki Tychy
 
(55)
Kurtki Wrocław
 
(51)
Kurtki Lublin
 
(48)
Kurtki Rumia
 
(46)
Kurtki Gdańsk
 
(45)
Kurtki Jarosław
 
(40)
Kurtki Stara Góra
 
(37)
Kurtki Ostrowiec Świętokrzyski
 
(36)
Kurtki Poznań
 
(30)
Kurtki Rzeszów
 
(30)
Kurtki Katowice
 
(27)
Kurtki Łódź
 
(26)
Kurtki Częstochowa
 
(24)
Kurtki Gdynia
 
(21)
Kurtki Węgorzewo
 
(20)
Kurtki Zielona Góra
 
(19)
Kurtki Dęblin
 
(19)
Kurtki Tarnobrzeg
 
(18)
Kurtki Włocławek
 
(18)
Kurtki Szczecin
 
(16)
Kurtki Bielsko-Biała
 
(16)
Kurtki Tarnów
 
(16)
Kurtki Dąbrowa Górnicza
 
(15)
Kurtki Bielsk Podlaski
 
(14)
Kurtki Radom
 
(12)
Kurtki Świdnik
 
(12)
Kurtki Białystok
 
(11)
Kurtki Zamość
 
(11)
Kurtki Bydgoszcz
 
(10)
Kurtki Sosnowiec
 
(10)
Kurtki Sanok
 
(10)
Kurtki Łukanowice
 
(9)
Kurtki Kozienice
 
(9)
Kurtki Leszno
 
(9)
Kurtki Drwalew
 
(9)
Kurtki Piła
 
(9)
Kurtki Chorzów
 
(9)
Kurtki Jelenia Góra
 
(8)
Kurtki Dębica
 
(8)
Kurtki Gorzów Wielkopolski
 
(8)
Kurtki Ostrołęka
 
(8)
Kurtki Husaki
 
(8)
Kurtki Piaseczno
 
(7)
Kurtki Złotoryja
 
(7)
Kurtki Zielonki
 
(7)
Kurtki Koszalin
 
(7)
Kurtki Mińsk Mazowiecki
 
(7)
Kurtki Rybnik
 
(6)
Kurtki Łaziska Górne
 
(6)
Kurtki Maków Mazowiecki
 
(6)
Kurtki Stalowa Wola
 
(6)
Kurtki Żywiec
 
(6)
Kurtki Pniówek
 
(6)
Kurtki Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Kurtki Owczarnia
 
(6)
Kurtki Olsztyn
 
(6)
Kurtki Bytom
 
(6)
Kurtki Toruń
 
(6)
Kurtki Płoniawy-Bramura
 
(6)
Kurtki Opole
 
(5)
Kurtki Bolechowice
 
(5)
Kurtki Piotrków Trybunalski
 
(5)
Kurtki Nowy Sącz
 
(5)
Kurtki Jasło
 
(5)
Kurtki Malbork
 
(5)
Kurtki Góra Kalwaria
 
(5)
Kurtki Jaworzno
 
(5)
Kurtki Suchy Dąb
 
(5)
Kurtki Niemce
 
(5)
Kurtki Zagórze
 
(5)
Kurtki Suwałki
 
(5)
Kurtki Gliwice
 
(5)
Kurtki Przemyśl
 
(5)
Kurtki Korczyna
 
(4)
Kurtki Zabrze
 
(4)
Kurtki Lipno
 
(4)
Kurtki Niebylec
 
(4)
Kurtki Redzyńskie
 
(4)
Kurtki Skarżysko-Kamienna
 
(4)
Kurtki Stargard
 
(4)
Kurtki Ciągowice
 
(4)
Kurtki Ząbki
 
(4)
Kurtki Kalisz
 
(4)
Kurtki Żory
 
(4)
Kurtki Siedlce
 
(4)
Kurtki Legionowo
 
(4)
Kurtki Turek
 
(4)
Kurtki Wałbrzych
 
(4)