| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | bez marki |
| Rozmiar | M |
| Płeć | kobieta |
| Kolor | niebieski |
| Rodzaj | softshell |
| Kaptur | odpinany kaptur |
| Rękaw | długi rękaw |
| Zapięcie | zamek |
| Cechy dodatkowe | z odpinanym kapturem |
| Szerokość pod pachami | 46 cm |
| Liczba kieszeni | 3 |
| Długość całkowita | 65 cm |
| Długość rękawa | 61 cm |
| Szerokość w ramionach | 41 cm |
| Szerokość na dole produktu | 50 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: fb15da90-2e63-4e0b-ba17-ddfff8f822e7
Podobne wyszukiwania
Kurtki Warszawa
 
(2636)
Kurtki Lublin
 
(321)
Kurtki Kielce
 
(214)
Kurtki Koło
 
(152)
Kurtki Sosnowiec
 
(119)
Kurtki Gliwice
 
(119)
Kurtki Mysłowice
 
(101)
Kurtki Elbląg
 
(96)
Kurtki Nowy Targ
 
(85)
Kurtki Opole
 
(80)
Kurtki Jelenia Góra
 
(72)
Kurtki Jarosław
 
(71)
Kurtki Ostrów Wielkopolski
 
(69)
Kurtki Zamość
 
(67)
Kurtki Fidest
 
(66)
Kurtki Łuków
 
(65)
Kurtki Stargard
 
(63)
Kurtki Puste Łąki
 
(61)
Kurtki Przemyśl
 
(59)
Kurtki Skierniewice
 
(53)
Kurtki Piaseczno
 
(52)
Kurtki Legionowo
 
(48)
Kurtki Tczew
 
(45)
Kurtki Szczecinek
 
(41)
Kurtki Zbąszynek
 
(36)
Kurtki Siemianowice Śląskie
 
(36)
Kurtki Będzin
 
(36)
Kurtki Zgierz
 
(34)
Kurtki Myślenice
 
(33)
Kurtki Pasłęk
 
(32)
Kurtki Grodzisk Mazowiecki
 
(30)
Kurtki Ełk
 
(26)
Kurtki Kluczbork
 
(26)
Kurtki Krotoszyn
 
(25)
Kurtki Bochnia
 
(25)
Kurtki Gryfice
 
(24)
Kurtki Wadowice
 
(23)
Kurtki Morąg
 
(21)
Kurtki Puławy
 
(21)
Kurtki Młoszowa
 
(21)
Kurtki Kłodzko
 
(21)
Kurtki Wągrowiec
 
(21)
Kurtki Żywiec
 
(21)
Kurtki Płońsk
 
(20)
Kurtki Wymiarki
 
(20)
Kurtki Brwinów
 
(20)
Kurtki Myszków
 
(20)
Kurtki Sokołów Małopolski
 
(19)
Kurtki Kamienna Góra
 
(18)
Kurtki Łęczyca
 
(18)
Kurtki Ustroń
 
(18)
Kurtki Mikołów
 
(17)
Kurtki Czersk
 
(17)
Kurtki Łęczna
 
(17)
Kurtki Wołów
 
(17)
Kurtki Komorniki
 
(16)
Kurtki Śrem
 
(16)
Kurtki Słupca
 
(15)
Kurtki Żabno
 
(15)
Kurtki Tarnowo Podgórne
 
(15)
Kurtki Jelcz-Laskowice
 
(14)
Kurtki Siemiatycze
 
(14)
Kurtki Opalenica
 
(14)
Kurtki Kostrzyn nad Odrą
 
(13)
Kurtki Polska Cerekiew
 
(12)
Kurtki Limanowa
 
(12)
Kurtki Wałcz
 
(12)
Kurtki Braniewo
 
(12)
Kurtki Ostrów Mazowiecka
 
(12)
Kurtki Góra
 
(11)
Kurtki Milicz
 
(11)
Kurtki Kobyłka
 
(11)
Kurtki Krasnystaw
 
(11)
Kurtki Chełmiec
 
(11)
Kurtki Szynwałd
 
(10)
Kurtki Chełmno
 
(10)
Kurtki Stary Sącz
 
(10)
Kurtki Dynów
 
(10)
Kurtki Mareza
 
(10)
Kurtki Olsztynek
 
(9)
Kurtki Jabłonna
 
(9)
Kurtki Lubsko
 
(9)
Kurtki Dziembówko
 
(9)
Kurtki Chociwel
 
(9)
Kurtki Świętajno
 
(9)
Kurtki Krzymów
 
(9)
Kurtki Sulęcin
 
(9)
Kurtki Józefów
 
(9)
Kurtki Chodzież
 
(9)
Kurtki Sierpc
 
(8)
Kurtki Pruszcz
 
(8)
Kurtki Ropczyce
 
(8)
Kurtki Bażanowice
 
(8)
Kurtki Gieraszowice
 
(8)
Kurtki Rydułtowy
 
(8)
Kurtki Koluszki
 
(8)