| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | H&M |
| Rozmiar | 152 |
| Płeć | unisex |
| Fason | softshell |
| Sezon | letni, wiosenny, jesienny |
| Zapięcie | zamek |
| Długość | do bioder |
| Kolor | fioletowy |
| Materiał dominujący | poliester |
| Wzór dominujący | geometryczny |
| Rękaw | długi rękaw |
| Szerokość pod pachami | 44 cm |
| Długość rękawa | 64 cm |
| Szerokość na dole produktu | 49 cm |
| Długość całkowita | 69 cm |
| Stan opakowania | zastępcze |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 40765247-ffb5-46e1-bbce-354a20ec5bf0
Podobne wyszukiwania
Kurtki, płaszcze Warszawa
 
(1846)
Kurtki, płaszcze Lublin
 
(551)
Kurtki, płaszcze Sosnowiec
 
(237)
Kurtki, płaszcze Kielce
 
(135)
Kurtki, płaszcze Zamość
 
(86)
Kurtki, płaszcze Elbląg
 
(75)
Kurtki, płaszcze Gliwice
 
(74)
Kurtki, płaszcze Ostrów Wielkopolski
 
(56)
Kurtki, płaszcze Jelenia Góra
 
(50)
Kurtki, płaszcze Zgierz
 
(48)
Kurtki, płaszcze Łuków
 
(44)
Kurtki, płaszcze Opole
 
(43)
Kurtki, płaszcze Legionowo
 
(42)
Kurtki, płaszcze Mikołów
 
(38)
Kurtki, płaszcze Przemyśl
 
(37)
Kurtki, płaszcze Nowy Targ
 
(34)
Kurtki, płaszcze Skierniewice
 
(33)
Kurtki, płaszcze Mysłowice
 
(33)
Kurtki, płaszcze Grabówka
 
(32)
Kurtki, płaszcze Plewiska
 
(31)
Kurtki, płaszcze Puławy
 
(29)
Kurtki, płaszcze Stargard
 
(27)
Kurtki, płaszcze Myślenice
 
(24)
Kurtki, płaszcze Prochowice
 
(24)
Kurtki, płaszcze Celestynów
 
(23)
Kurtki, płaszcze Koło
 
(23)
Kurtki, płaszcze Limanowa
 
(23)
Kurtki, płaszcze Siemianowice Śląskie
 
(22)
Kurtki, płaszcze Jarosław
 
(22)
Kurtki, płaszcze Płońsk
 
(22)
Kurtki, płaszcze Grodzisk Mazowiecki
 
(22)
Kurtki, płaszcze Morąg
 
(21)
Kurtki, płaszcze Ełk
 
(20)
Kurtki, płaszcze Jelcz-Laskowice
 
(20)
Kurtki, płaszcze Krotoszyn
 
(20)
Kurtki, płaszcze Ropczyce
 
(19)
Kurtki, płaszcze Józefów
 
(19)
Kurtki, płaszcze Siemiatycze
 
(19)
Kurtki, płaszcze Obrowo
 
(18)
Kurtki, płaszcze Czaniec
 
(17)
Kurtki, płaszcze Wałcz
 
(17)
Kurtki, płaszcze Wiślica
 
(16)
Kurtki, płaszcze Wadowice
 
(16)
Kurtki, płaszcze Będzin
 
(16)
Kurtki, płaszcze Żywiec
 
(16)
Kurtki, płaszcze Góra
 
(16)
Kurtki, płaszcze Kobyłka
 
(16)
Kurtki, płaszcze Milicz
 
(16)
Kurtki, płaszcze Jabłonna
 
(15)
Kurtki, płaszcze Hrubieszów
 
(15)
Kurtki, płaszcze Kamienna Góra
 
(15)
Kurtki, płaszcze Wągrowiec
 
(14)
Kurtki, płaszcze Tuszyn
 
(14)
Kurtki, płaszcze Zgorzała
 
(14)
Kurtki, płaszcze Szczecinek
 
(13)
Kurtki, płaszcze Roczyny
 
(13)
Kurtki, płaszcze Rakoniewice
 
(13)
Kurtki, płaszcze Myszków
 
(13)
Kurtki, płaszcze Zalasowa
 
(13)
Kurtki, płaszcze Kobylin
 
(13)
Kurtki, płaszcze Bochnia
 
(13)
Kurtki, płaszcze Staw
 
(13)
Kurtki, płaszcze Żernica
 
(12)
Kurtki, płaszcze Kłodzko
 
(12)
Kurtki, płaszcze Brzozów
 
(12)
Kurtki, płaszcze Dobczyce
 
(12)
Kurtki, płaszcze Wołów
 
(11)
Kurtki, płaszcze Brwinów
 
(11)
Kurtki, płaszcze Opalenica
 
(11)
Kurtki, płaszcze Braniewo
 
(11)
Kurtki, płaszcze Karczmiska Drugie
 
(11)
Kurtki, płaszcze Chełmiec
 
(10)
Kurtki, płaszcze Maków Podhalański
 
(10)
Kurtki, płaszcze Łosice
 
(10)
Kurtki, płaszcze Drwalew
 
(10)
Kurtki, płaszcze Gryfice
 
(10)
Kurtki, płaszcze Ustroń
 
(10)
Kurtki, płaszcze Wieniec
 
(10)
Kurtki, płaszcze Mogilany
 
(10)
Kurtki, płaszcze Stryszawa
 
(9)
Kurtki, płaszcze Dziembówko
 
(9)
Kurtki, płaszcze Łęczna
 
(9)
Kurtki, płaszcze Ostrów Mazowiecka
 
(9)
Kurtki, płaszcze Pieńków
 
(9)
Kurtki, płaszcze Tarnowo Podgórne
 
(9)
Kurtki, płaszcze Kotlin
 
(9)
Kurtki, płaszcze Łąka Prudnicka
 
(9)
Kurtki, płaszcze Brody
 
(8)
Kurtki, płaszcze Kluczbork
 
(8)
Kurtki, płaszcze Strażów
 
(8)
Kurtki, płaszcze Wielkie Oczy
 
(8)
Kurtki, płaszcze Koluszki
 
(8)
Kurtki, płaszcze Krasnystaw
 
(8)
Kurtki, płaszcze Podwilk
 
(8)
Kurtki, płaszcze Maciejów
 
(8)
Kurtki, płaszcze Ropa
 
(8)