| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Surplus |
| Rozmiar | L |
| Płeć | mężczyzna |
| Kolor | zielony |
| Rodzaj | wiatrówka |
| Długość | do bioder |
| Wypełnienie | syntetyczne |
| Zapięcie | zamek |
| Kaptur | z kapturem |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Cechy dodatkowe | ocieplenie, pagony, z podszewką |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Linia | regular |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.500 kg |
| Nazwa koloru producenta | Olive |
| Liczba kieszeni | 4 |
| Długość całkowita | 78.00 cm |
| Długość rękawa | 54.00 cm |
| Szerokość pod pachami | 65.00 cm |
| Model | Regiment 2w1 US Army |
| EAN (GTIN) | 4250403108766 |
| Kod producenta | 20-2501-01-L |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 0b900042-b5f8-435c-bcee-2d15cbe91d90
Podobne wyszukiwania
Kurtki Warszawa
 
(1627)
Kurtki Lublin
 
(238)
Kurtki Koło
 
(137)
Kurtki Kielce
 
(113)
Kurtki Opole
 
(93)
Kurtki Gliwice
 
(87)
Kurtki Sosnowiec
 
(79)
Kurtki Ostrów Wielkopolski
 
(57)
Kurtki Stargard
 
(53)
Kurtki Jelenia Góra
 
(51)
Kurtki Elbląg
 
(41)
Kurtki Przemyśl
 
(35)
Kurtki Zamość
 
(34)
Kurtki Krasnystaw
 
(30)
Kurtki Legionowo
 
(26)
Kurtki Będzin
 
(25)
Kurtki Zgierz
 
(24)
Kurtki Puławy
 
(24)
Kurtki Nowy Targ
 
(24)
Kurtki Mysłowice
 
(23)
Kurtki Wadowice
 
(23)
Kurtki Szczecinek
 
(22)
Kurtki Łuków
 
(21)
Kurtki Skierniewice
 
(20)
Kurtki Poraj
 
(19)
Kurtki Bochnia
 
(18)
Kurtki Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Kurtki Słupca
 
(14)
Kurtki Jarosław
 
(14)
Kurtki Myszków
 
(14)
Kurtki Puste Łąki
 
(13)
Kurtki Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Kurtki Ełk
 
(13)
Kurtki Myślenice
 
(13)
Kurtki Siemianowice Śląskie
 
(12)
Kurtki Wałcz
 
(10)
Kurtki Białogard
 
(10)
Kurtki Siemiatycze
 
(9)
Kurtki Kluczbork
 
(9)
Kurtki Chełmno
 
(9)
Kurtki Kłodzko
 
(9)
Kurtki Głubczyce
 
(8)
Kurtki Jabłonna
 
(8)
Kurtki Płońsk
 
(8)
Kurtki Kamienna Góra
 
(8)
Kurtki Zbąszynek
 
(7)
Kurtki Mikołów
 
(7)
Kurtki Skwierzyna
 
(7)
Kurtki Ropczyce
 
(7)
Kurtki Szubin
 
(7)
Kurtki Limanowa
 
(7)
Kurtki Wągrowiec
 
(7)
Kurtki Wymiarki
 
(7)
Kurtki Żywiec
 
(7)
Kurtki Tarnowo Podgórne
 
(6)
Kurtki Drwalew
 
(6)
Kurtki Bażanowice
 
(6)
Kurtki Brwinów
 
(6)
Kurtki Opalenica
 
(6)
Kurtki Krotoszyn
 
(6)
Kurtki Czarna Woda
 
(6)
Kurtki Józefów
 
(6)
Kurtki Sokołów Małopolski
 
(5)
Kurtki Kobyłka
 
(5)
Kurtki Wołów
 
(5)
Kurtki Prochowice
 
(5)
Kurtki Stary Sącz
 
(5)
Kurtki Polska Wieś
 
(5)
Kurtki Milicz
 
(5)
Kurtki Plewiska
 
(5)
Kurtki Krasnobród
 
(5)
Kurtki Cegłów
 
(5)
Kurtki Sulęcin
 
(5)
Kurtki Polska Cerekiew
 
(5)
Kurtki Międzybrodzie Bialskie
 
(5)
Kurtki Brzozów
 
(5)
Kurtki Fidest
 
(5)
Kurtki Suchedniów
 
(5)
Kurtki Sierpc
 
(4)
Kurtki Stryszawa
 
(4)
Kurtki Szczawnica
 
(4)
Kurtki Czempiń
 
(4)
Kurtki Jaroty
 
(4)
Kurtki Krapkowice
 
(4)
Kurtki Roczyny
 
(4)
Kurtki Młodzieszyn
 
(4)
Kurtki Morąg
 
(4)
Kurtki Poddębice
 
(4)
Kurtki Sokolniki
 
(4)
Kurtki Przędzel
 
(4)
Kurtki Pustków
 
(4)
Kurtki Kobierzyce
 
(4)
Kurtki Dynów
 
(4)
Kurtki Ustroń
 
(4)
Kurtki Braniewo
 
(4)
Kurtki Nowy Lubosz
 
(4)