| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Libland |
| Rozmiar | M |
| Płeć | kobieta |
| Kolor | niebieski |
| Długość | do bioder |
| Wypełnienie | syntetyczne |
| Rękaw | długi rękaw |
| Linia | regular |
| Długość całkowita | 61 cm |
| Liczba kieszeni | 2 |
| Długość rękawa | 62 cm |
| Szerokość w ramionach | 38 cm |
| Szerokość na dole produktu | 104 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 0cd46e9d-e64b-4610-9440-a497276bd62d
Podobne wyszukiwania
Kurtki Warszawa
 
(2579)
Kurtki Lublin
 
(310)
Kurtki Kielce
 
(208)
Kurtki Koło
 
(148)
Kurtki Gliwice
 
(130)
Kurtki Sosnowiec
 
(119)
Kurtki Mysłowice
 
(101)
Kurtki Elbląg
 
(97)
Kurtki Nowy Targ
 
(87)
Kurtki Opole
 
(78)
Kurtki Jelenia Góra
 
(72)
Kurtki Jarosław
 
(71)
Kurtki Ostrów Wielkopolski
 
(69)
Kurtki Zamość
 
(68)
Kurtki Łuków
 
(65)
Kurtki Przemyśl
 
(60)
Kurtki Puste Łąki
 
(58)
Kurtki Stargard
 
(58)
Kurtki Fidest
 
(57)
Kurtki Piaseczno
 
(52)
Kurtki Legionowo
 
(48)
Kurtki Skierniewice
 
(47)
Kurtki Tczew
 
(44)
Kurtki Szczecinek
 
(42)
Kurtki Będzin
 
(39)
Kurtki Pasłęk
 
(38)
Kurtki Zbąszynek
 
(36)
Kurtki Zgierz
 
(35)
Kurtki Myślenice
 
(35)
Kurtki Siemianowice Śląskie
 
(35)
Kurtki Starachowice
 
(33)
Kurtki Grodzisk Mazowiecki
 
(31)
Kurtki Ełk
 
(30)
Kurtki Krotoszyn
 
(25)
Kurtki Bochnia
 
(25)
Kurtki Kluczbork
 
(25)
Kurtki Wadowice
 
(24)
Kurtki Gryfice
 
(24)
Kurtki Puławy
 
(21)
Kurtki Żywiec
 
(21)
Kurtki Morąg
 
(21)
Kurtki Kłodzko
 
(21)
Kurtki Brwinów
 
(21)
Kurtki Wągrowiec
 
(21)
Kurtki Myszków
 
(20)
Kurtki Wymiarki
 
(20)
Kurtki Płońsk
 
(20)
Kurtki Młoszowa
 
(20)
Kurtki Sokołów Małopolski
 
(19)
Kurtki Kamienna Góra
 
(18)
Kurtki Czersk
 
(18)
Kurtki Ustroń
 
(18)
Kurtki Łęczna
 
(17)
Kurtki Wołów
 
(17)
Kurtki Łęczyca
 
(17)
Kurtki Śrem
 
(17)
Kurtki Mikołów
 
(17)
Kurtki Tarnowo Podgórne
 
(15)
Kurtki Żabno
 
(15)
Kurtki Słupca
 
(15)
Kurtki Komorniki
 
(14)
Kurtki Jelcz-Laskowice
 
(14)
Kurtki Opalenica
 
(14)
Kurtki Siemiatycze
 
(14)
Kurtki Chełmiec
 
(13)
Kurtki Kostrzyn nad Odrą
 
(13)
Kurtki Braniewo
 
(13)
Kurtki Limanowa
 
(12)
Kurtki Ostrów Mazowiecka
 
(12)
Kurtki Wałcz
 
(12)
Kurtki Polska Cerekiew
 
(12)
Kurtki Krasnystaw
 
(12)
Kurtki Milicz
 
(11)
Kurtki Góra
 
(11)
Kurtki Kobyłka
 
(11)
Kurtki Stary Sącz
 
(10)
Kurtki Józefów
 
(10)
Kurtki Chociwel
 
(10)
Kurtki Szynwałd
 
(10)
Kurtki Mareza
 
(10)
Kurtki Sulęcin
 
(9)
Kurtki Dynów
 
(9)
Kurtki Olsztynek
 
(9)
Kurtki Jabłonna
 
(9)
Kurtki Świętajno
 
(9)
Kurtki Dziembówko
 
(9)
Kurtki Chodzież
 
(9)
Kurtki Lubsko
 
(9)
Kurtki Chełmno
 
(9)
Kurtki Strzelin
 
(9)
Kurtki Sierpc
 
(8)
Kurtki Ropczyce
 
(8)
Kurtki Bystra Podhalańska
 
(8)
Kurtki Rydułtowy
 
(8)
Kurtki Koluszki
 
(8)
Kurtki Gieraszowice
 
(8)