| Stan | Nowy |
| Rozmiar | 34 (XS) |
| Kolor | inny kolor |
| Marka | & Other Stories |
| Rodzaj | puchowa |
| Kaptur | z kapturem |
| Rękaw | długi rękaw |
| Długość | do kolan |
| Wypełnienie | naturalne |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Materiał dominujący | poliester |
| Zapięcie | zamek |
| Cechy dodatkowe | pikowanie |
| Dostawa z Polski | tak |
| Płeć | Produkt damski |
| Liczba kieszeni | 2 |
| Długość całkowita | 81 cm |
| Długość rękawa | 78 cm |
| Szerokość pod pachami | 56 cm |
| Szerokość w ramionach | 19 cm |
| Szerokość na dole produktu | 54 cm |
| Skład materiałowy | 100% poliester |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a9da3719-04c6-4c87-875e-43ca937c66ff
Podobne wyszukiwania
Kurtki Warszawa
 
(2553)
Kurtki Lublin
 
(330)
Kurtki Kielce
 
(209)
Kurtki Koło
 
(155)
Kurtki Sosnowiec
 
(116)
Kurtki Gliwice
 
(109)
Kurtki Mysłowice
 
(98)
Kurtki Elbląg
 
(90)
Kurtki Opole
 
(76)
Kurtki Ostrów Wielkopolski
 
(76)
Kurtki Nowy Targ
 
(74)
Kurtki Jarosław
 
(71)
Kurtki Zamość
 
(69)
Kurtki Łuków
 
(69)
Kurtki Jelenia Góra
 
(67)
Kurtki Stargard
 
(63)
Kurtki Przemyśl
 
(61)
Kurtki Fidest
 
(55)
Kurtki Skierniewice
 
(53)
Kurtki Puste Łąki
 
(53)
Kurtki Piaseczno
 
(50)
Kurtki Legionowo
 
(48)
Kurtki Tczew
 
(44)
Kurtki Szczecinek
 
(37)
Kurtki Zbąszynek
 
(36)
Kurtki Pasłęk
 
(36)
Kurtki Siemianowice Śląskie
 
(36)
Kurtki Będzin
 
(35)
Kurtki Starachowice
 
(35)
Kurtki Zgierz
 
(34)
Kurtki Myślenice
 
(34)
Kurtki Grodzisk Mazowiecki
 
(30)
Kurtki Ełk
 
(27)
Kurtki Kluczbork
 
(27)
Kurtki Bochnia
 
(25)
Kurtki Krotoszyn
 
(25)
Kurtki Gryfice
 
(24)
Kurtki Wadowice
 
(23)
Kurtki Młoszowa
 
(21)
Kurtki Kłodzko
 
(21)
Kurtki Płońsk
 
(21)
Kurtki Żywiec
 
(21)
Kurtki Wymiarki
 
(21)
Kurtki Brwinów
 
(20)
Kurtki Myszków
 
(20)
Kurtki Sokołów Małopolski
 
(19)
Kurtki Ustroń
 
(18)
Kurtki Morąg
 
(18)
Kurtki Kamienna Góra
 
(18)
Kurtki Puławy
 
(18)
Kurtki Wołów
 
(17)
Kurtki Łęczna
 
(17)
Kurtki Czersk
 
(17)
Kurtki Wągrowiec
 
(16)
Kurtki Śrem
 
(16)
Kurtki Łęczyca
 
(15)
Kurtki Mikołów
 
(15)
Kurtki Słupca
 
(15)
Kurtki Opalenica
 
(14)
Kurtki Jelcz-Laskowice
 
(14)
Kurtki Tarnowo Podgórne
 
(14)
Kurtki Komorniki
 
(13)
Kurtki Siemiatycze
 
(13)
Kurtki Kostrzyn nad Odrą
 
(13)
Kurtki Ostrów Mazowiecka
 
(12)
Kurtki Braniewo
 
(12)
Kurtki Wałcz
 
(12)
Kurtki Polska Cerekiew
 
(12)
Kurtki Kobyłka
 
(11)
Kurtki Kowary
 
(11)
Kurtki Chełmiec
 
(11)
Kurtki Krasnystaw
 
(11)
Kurtki Dynów
 
(11)
Kurtki Góra
 
(11)
Kurtki Milicz
 
(11)
Kurtki Mareza
 
(11)
Kurtki Olsztynek
 
(10)
Kurtki Stary Sącz
 
(10)
Kurtki Limanowa
 
(10)
Kurtki Szynwałd
 
(10)
Kurtki Chełmno
 
(10)
Kurtki Jabłonna
 
(9)
Kurtki Chodzież
 
(9)
Kurtki Świętajno
 
(9)
Kurtki Józefów
 
(9)
Kurtki Sulęcin
 
(9)
Kurtki Lubsko
 
(9)
Kurtki Krzymów
 
(9)
Kurtki Bażanowice
 
(8)
Kurtki Strzelin
 
(8)
Kurtki Bystra Podhalańska
 
(8)
Kurtki Rydułtowy
 
(8)
Kurtki Chociwel
 
(8)
Kurtki Gieraszowice
 
(8)
Kurtki Sierpc
 
(8)
Kurtki Ropczyce
 
(8)