| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | 100% |
| Płeć | kobieta |
| Kolor | brązowy |
| Odcień | czekoladowy |
| Rodzaj | klasyczny |
| Kaptur | bez kaptura |
| Rękaw | długi rękaw |
| Wypełnienie | syntetyczne |
| Zapięcie | zamek |
| Linia | regular |
| Wzór dominujący | marmurkowy |
| Rozmiar | S |
| Kolor dodatkowy | brązowy |
| Nazwa koloru producenta | Czarny |
| Skład materiałowy | Sztuczny |
| Długość całkowita | 1.65 cm |
| Szerokość pod pachami | 70 cm |
| Szerokość w ramionach | 120 cm |
| Szerokość na dole produktu | 100 cm |
| Długość rękawa | 75 cm |
| Kolekcja | Zimowa |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.05 kg |
| Model | NASA |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 88b51feb-d826-44fc-aa34-eb5cd6016d97
Podobne wyszukiwania
Płaszcze Warszawa
 
(1455)
Płaszcze Lublin
 
(156)
Płaszcze Kielce
 
(120)
Płaszcze Gliwice
 
(81)
Płaszcze Koło
 
(67)
Płaszcze Sosnowiec
 
(58)
Płaszcze Opole
 
(52)
Płaszcze Jelenia Góra
 
(44)
Płaszcze Elbląg
 
(44)
Płaszcze Mysłowice
 
(44)
Płaszcze Myślenice
 
(36)
Płaszcze Przemyśl
 
(32)
Płaszcze Ostrów Wielkopolski
 
(29)
Płaszcze Puste Łąki
 
(28)
Płaszcze Stargard
 
(26)
Płaszcze Zamość
 
(25)
Płaszcze Jarosław
 
(23)
Płaszcze Zgierz
 
(22)
Płaszcze Gryfice
 
(22)
Płaszcze Ełk
 
(20)
Płaszcze Szczecinek
 
(19)
Płaszcze Będzin
 
(18)
Płaszcze Siemianowice Śląskie
 
(18)
Płaszcze Sokołów Małopolski
 
(17)
Płaszcze Łuków
 
(16)
Płaszcze Fidest
 
(16)
Płaszcze Myszków
 
(16)
Płaszcze Legionowo
 
(14)
Płaszcze Skierniewice
 
(13)
Płaszcze Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Płaszcze Nowy Targ
 
(12)
Płaszcze Młoszowa
 
(11)
Płaszcze Szynwałd
 
(11)
Płaszcze Zgorzała
 
(10)
Płaszcze Milicz
 
(10)
Płaszcze Płońsk
 
(10)
Płaszcze Kamienna Góra
 
(9)
Płaszcze Bochnia
 
(9)
Płaszcze Żywiec
 
(9)
Płaszcze Słupca
 
(8)
Płaszcze Kostrzyn nad Odrą
 
(8)
Płaszcze Tarnowo Podgórne
 
(8)
Płaszcze Mszana Dolna
 
(8)
Płaszcze Wymiarki
 
(8)
Płaszcze Jelcz-Laskowice
 
(8)
Płaszcze Puławy
 
(8)
Płaszcze Krasnystaw
 
(8)
Płaszcze Wołów
 
(8)
Płaszcze Gródek
 
(7)
Płaszcze Bukowno
 
(7)
Płaszcze Ropczyce
 
(7)
Płaszcze Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Płaszcze Chełmiec
 
(7)
Płaszcze Kobyłka
 
(7)
Płaszcze Opalenica
 
(7)
Płaszcze Łęczyca
 
(7)
Płaszcze Kobierzyce
 
(6)
Płaszcze Kłodzko
 
(6)
Płaszcze Kluczbork
 
(6)
Płaszcze Brwinów
 
(6)
Płaszcze Jankowice
 
(6)
Płaszcze Mareza
 
(6)
Płaszcze Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Płaszcze Chodzież
 
(6)
Płaszcze Wągrowiec
 
(6)
Płaszcze Chełmno
 
(6)
Płaszcze Kurzętnik
 
(6)
Płaszcze Czaniec
 
(5)
Płaszcze Sierpc
 
(5)
Płaszcze Stryszawa
 
(5)
Płaszcze Głubczyce
 
(5)
Płaszcze Poddębice
 
(5)
Płaszcze Gardzienice Pierwsze
 
(5)
Płaszcze Łosice
 
(5)
Płaszcze Zambrów
 
(5)
Płaszcze Podwilk
 
(5)
Płaszcze Lipinki
 
(5)
Płaszcze Połczyn-Zdrój
 
(5)
Płaszcze Żabno
 
(5)
Płaszcze Rydułtowy
 
(5)
Płaszcze Limanowa
 
(5)
Płaszcze Wałcz
 
(4)
Płaszcze Józefów
 
(4)
Płaszcze Płaza
 
(4)
Płaszcze Stary Sącz
 
(4)
Płaszcze Jaktorów
 
(4)
Płaszcze Mikołów
 
(4)
Płaszcze Wadowice
 
(4)
Płaszcze Jabłonna
 
(4)
Płaszcze Krapkowice
 
(4)
Płaszcze Czerwonka
 
(4)
Płaszcze Bystra Podhalańska
 
(4)
Płaszcze Zelów
 
(4)
Płaszcze Rucewo
 
(4)
Płaszcze Dobczyce
 
(4)
Płaszcze Witonia
 
(4)