| Stan | Nowy |
| Marka | bez marki |
| Typ | stojące |
| Kolor mebla | czarny |
| Wykończenie | czarne |
| Materiał | metal |
| Głębokość mebla | 45 cm |
| Szerokość mebla | 70 cm |
| Wysokość mebla | 110 cm |
| Drzwi | brak |
| Liczba drzwi | bez drzwi |
| Liczba półek | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 23 kg |
| Stan opakowania | oryginalne |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2d1e82d8-4a15-4972-bb02-c8a9ee90df9a
Podobne wyszukiwania
Szafki Warszawa
 
(65)
Szafki Kraków
 
(46)
Szafki Biała Podlaska
 
(40)
Szafki Wrocław
 
(35)
Szafki Szadek
 
(28)
Szafki Gdańsk
 
(24)
Szafki Białystok
 
(23)
Szafki Lublin
 
(19)
Szafki Katowice
 
(15)
Szafki Łódź
 
(15)
Szafki Rzeszów
 
(14)
Szafki Gorzów Wielkopolski
 
(13)
Szafki Włocławek
 
(13)
Szafki Marki
 
(13)
Szafki Toruń
 
(12)
Szafki Poznań
 
(12)
Szafki Bydgoszcz
 
(10)
Szafki Suwałki
 
(9)
Szafki Szczecin
 
(9)
Szafki Bobolice
 
(8)
Szafki Tarnów
 
(8)
Szafki Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Szafki Sosnowiec
 
(6)
Szafki Zielona Góra
 
(6)
Szafki Gliwice
 
(6)
Szafki Siemianowice Śląskie
 
(6)
Szafki Gdynia
 
(6)
Szafki Jarosław
 
(6)
Szafki Kielce
 
(5)
Szafki Opole
 
(5)
Szafki Racibórz
 
(5)
Szafki Tychy
 
(5)
Szafki Rybnik
 
(4)
Szafki Olsztyn
 
(4)
Szafki Bielsko-Biała
 
(4)
Szafki Legionowo
 
(4)
Szafki Jeżowe
 
(4)
Szafki Brzeziny
 
(4)
Szafki Żyrardów
 
(4)
Szafki Imielin
 
(4)
Szafki Drohiczyn
 
(4)
Szafki Wysoka
 
(4)
Szafki Kalisz
 
(4)
Szafki Płock
 
(4)
Szafki Tarnowskie Góry
 
(4)