| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | POP MART |
| Rodzaj produktu | figurka kolekcjonerska |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Bohater / Bajka | Lilo i Stitch |
| Płeć | dziewczynki, unisex, chłopcy |
| Typ | figurka |
| Materiał | tkanina |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Skala | 1:1 |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Zawiera zabawkę. Zalecany nadzór osoby dorosłej |
| Minimalny wiek dziecka | 3 |
| Kod producenta | LALKA LABUBU ORYGINALNE POP MART MASKOTKA |
| Baterie | Nie |
| Wysokość produktu | 18.00 cm |
| Szerokość produktu | 8.00 cm |
| Głębokość produktu | 5.00 cm |
| Liczba sztuk | 1 szt. |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 417a2adb-162b-43b2-81b9-2d9ce77a3f21
Podobne wyszukiwania
Figurki Warszawa
 
(3077)
Figurki Zamość
 
(334)
Figurki Lublin
 
(321)
Figurki Czaplinek
 
(300)
Figurki Sosnowiec
 
(261)
Figurki Gliwice
 
(166)
Figurki Myszków
 
(102)
Figurki Legionowo
 
(95)
Figurki Grabówka
 
(70)
Figurki Zgierz
 
(63)
Figurki Elbląg
 
(59)
Figurki Celestynów
 
(58)
Figurki Tczew
 
(55)
Figurki Opole
 
(50)
Figurki Kłodzko
 
(48)
Figurki Józefów
 
(46)
Figurki Szczyrk
 
(45)
Figurki Kielce
 
(42)
Figurki Bukowina Tatrzańska
 
(41)
Figurki Nowy Targ
 
(38)
Figurki Mysłowice
 
(38)
Figurki Bochnia
 
(33)
Figurki Grodzisk Mazowiecki
 
(32)
Figurki Kowary
 
(31)
Figurki Dąbrowa
 
(28)
Figurki Stargard
 
(26)
Figurki Słupca
 
(26)
Figurki Kostkowo
 
(25)
Figurki Siemianowice Śląskie
 
(25)
Figurki Mikołów
 
(23)
Figurki Przemyśl
 
(23)
Figurki Skierniewice
 
(21)
Figurki Ełk
 
(21)
Figurki Puławy
 
(20)
Figurki Ustroń
 
(19)
Figurki Stryszawa
 
(19)
Figurki Jelenia Góra
 
(19)
Figurki Maniowy
 
(19)
Figurki Będzin
 
(18)
Figurki Piaseczno
 
(17)
Figurki Ząbkowice Śląskie
 
(16)
Figurki Feliksówka
 
(14)
Figurki Milicz
 
(14)
Figurki Plewiska
 
(14)
Figurki Kobyłka
 
(14)
Figurki Brwinów
 
(14)
Figurki Stęszew
 
(14)
Figurki Jarosław
 
(14)
Figurki Wągrowiec
 
(13)
Figurki Myślenice
 
(13)
Figurki Komorniki
 
(13)
Figurki Ostrów Wielkopolski
 
(12)
Figurki Koło
 
(12)
Figurki Błonie-Wieś
 
(11)
Figurki Szczecinek
 
(10)
Figurki Skwierzyna
 
(10)
Figurki Strzelin
 
(10)
Figurki Grajów
 
(10)
Figurki Imielin
 
(10)
Figurki Dopiewiec
 
(10)
Figurki Łagów
 
(10)
Figurki Górowo Iławeckie
 
(10)
Figurki Chełmno
 
(9)
Figurki Bogdaniec
 
(9)
Figurki Żywiec
 
(9)
Figurki Michałowice-Wieś
 
(8)
Figurki Zabierzów
 
(8)
Figurki Hrubieszów
 
(8)
Figurki Łęczna
 
(8)
Figurki Krotoszyn
 
(8)
Figurki Jaroty
 
(7)
Figurki Ogrodzieniec
 
(7)
Figurki Daszewice
 
(7)
Figurki Kawęczyn
 
(7)
Figurki Łuków
 
(7)
Figurki Dziembówko
 
(7)
Figurki Paczków
 
(7)
Figurki Grębocice
 
(7)
Figurki Guzówka-Kolonia
 
(7)
Figurki Błażowa
 
(6)
Figurki Rydułtowy
 
(6)
Figurki Brzegi
 
(6)
Figurki Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Figurki Bystrzyca Kłodzka
 
(6)
Figurki Byszyce
 
(6)
Figurki Rutki-Kossaki
 
(6)
Figurki Kamienna Góra
 
(6)
Figurki Kluczbork
 
(6)
Figurki Kuniów
 
(6)
Figurki Stanowice
 
(5)
Figurki Jelcz-Laskowice
 
(5)
Figurki Chełmiec
 
(5)
Figurki Niemodlin
 
(5)
Figurki Grabów nad Pilicą
 
(5)
Figurki Kolbudy
 
(5)
Figurki Papowo Biskupie
 
(5)