| Stan | Bardzo dobry |
| Długość przewodu | 1.4 m |
| Złącza | microUSB typ B |
| Producent | nieznany producent |
| Przewód w zestawie | tak |
| Napięcie wyjściowe | 5.15 V |
| Prąd wyjściowy | 100 mA |
| Liczba urządzeń ładowanych jednocześnie | 1 |
| Kolor | czarny |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.2 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: bd0f0254-d38e-4e4d-80c0-4c27805481f5
Podobne wyszukiwania
Samochodowe Warszawa
 
(101)
Samochodowe Poznań
 
(39)
Samochodowe Kraków
 
(29)
Samochodowe Biała Podlaska
 
(23)
Samochodowe Wrocław
 
(20)
Samochodowe Nowy Sącz
 
(18)
Samochodowe Białystok
 
(16)
Samochodowe Gliwice
 
(15)
Samochodowe Sękocin-Las
 
(15)
Samochodowe Piotrków Trybunalski
 
(13)
Samochodowe Kielce
 
(13)
Samochodowe Rynia
 
(13)
Samochodowe Rzeszów
 
(13)
Samochodowe Łódź
 
(13)
Samochodowe Lublin
 
(11)
Samochodowe Gdańsk
 
(11)
Samochodowe Toruń
 
(10)
Samochodowe Opole
 
(8)
Samochodowe Siekierki Wielkie
 
(8)
Samochodowe Szczecin
 
(8)
Samochodowe Legionowo
 
(8)
Samochodowe Bydgoszcz
 
(8)
Samochodowe Bartoszyce
 
(8)
Samochodowe Pruszcz Gdański
 
(7)
Samochodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(6)
Samochodowe Zbylitowska Góra
 
(6)
Samochodowe Bytom
 
(6)
Samochodowe Słupsk
 
(6)
Samochodowe Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Samochodowe Namysłów
 
(6)
Samochodowe Łochowice
 
(5)
Samochodowe Gdynia
 
(5)
Samochodowe Hrubieszów
 
(5)
Samochodowe Brzeg
 
(5)
Samochodowe Żyrardów
 
(5)
Samochodowe Ludwin
 
(5)
Samochodowe Pabianice
 
(4)
Samochodowe Dębica
 
(4)
Samochodowe Tomaszów Lubelski
 
(4)
Samochodowe Katowice
 
(4)
Samochodowe Piła
 
(4)
Samochodowe Radom
 
(4)
Samochodowe Sosnowiec
 
(4)
Samochodowe Zgierz
 
(4)
Samochodowe Płock
 
(4)
Samochodowe Piątek
 
(4)
Samochodowe Wieliczka
 
(4)
Samochodowe Włocławek
 
(4)
Samochodowe Olsztyn
 
(4)