| Stan | Nowy |
| Rodzaj | ładowarka solarna |
| Złącza | USB |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Model | 5W |
| Moc | 5 W |
| Szerokość panelu solarnego | 9.50 cm |
| Wysokość panelu solarnego | 15.80 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d34d56b9-54c8-4a36-a0d0-878db157557e
Podobne wyszukiwania
Ładowarki Warszawa
 
(13)
Ładowarki Bełżyce
 
(8)
Ładowarki Gdańsk
 
(8)
Ładowarki Poznań
 
(6)
Ładowarki Konstantynów Łódzki
 
(5)
Ładowarki Węgrzce
 
(5)
Ładowarki Wrocław
 
(5)
Ładowarki Gliwice
 
(4)
Ładowarki Kraków
 
(4)
Ładowarki Kalisz
 
(4)
Ładowarki Kielce
 
(4)