| Stan | Bardzo dobry |
| Typ | figurki |
| Materiał dominujący | tkanina |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Kolor | wielokolorowy |
| Marka | bez marki |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Głębokość produktu | 40.00 cm |
| Szerokość produktu | 15.00 cm |
| Wysokość produktu | 40.00 cm |
O przedmiocie
Oferta: 00b965ea-9834-48da-ab10-d39c3035e32d
Podobne wyszukiwania
Figurki Warszawa
 
(166)
Figurki Kraków
 
(93)
Figurki Oborniki
 
(78)
Figurki Toruń
 
(62)
Figurki Czeladź
 
(60)
Figurki Kalisz
 
(58)
Figurki Wrocław
 
(56)
Figurki Bytom
 
(35)
Figurki Gniezno
 
(29)
Figurki Bielsko-Biała
 
(29)
Figurki Poznań
 
(25)
Figurki Trzebownisko
 
(22)
Figurki Włocławek
 
(22)
Figurki Mieleszyn
 
(22)
Figurki Zamość
 
(21)
Figurki Dawidy Bankowe
 
(20)
Figurki Łódź
 
(18)
Figurki Gdynia
 
(18)
Figurki Gdańsk
 
(16)
Figurki Zielona Góra
 
(13)
Figurki Bojanowo
 
(12)
Figurki Puszczykowo
 
(12)
Figurki Paczków
 
(11)
Figurki Międzyzdroje
 
(10)
Figurki Katowice
 
(9)
Figurki Tychy
 
(9)
Figurki Słupsk
 
(9)
Figurki Śrem
 
(9)
Figurki Koszalin
 
(9)
Figurki Płock
 
(8)
Figurki Biała Podlaska
 
(8)
Figurki Zabierzów Bocheński
 
(7)
Figurki Pelplin
 
(7)
Figurki Tarnowskie Góry
 
(7)
Figurki Kołobrzeg
 
(7)
Figurki Bydgoszcz
 
(7)
Figurki Kielce
 
(7)
Figurki Piła
 
(7)
Figurki Białystok
 
(7)
Figurki Józefów
 
(6)
Figurki Lublin
 
(6)
Figurki Sosnowiec
 
(5)
Figurki Nowy Sącz
 
(5)
Figurki Pawłowice
 
(5)
Figurki Dąbrowa Górnicza
 
(5)
Figurki Tarnów
 
(5)
Figurki Trzcianka
 
(5)
Figurki Przeworsk
 
(5)
Figurki Wilcze Laski
 
(5)
Figurki Pruszków
 
(5)
Figurki Mianowice
 
(4)
Figurki Gliwice
 
(4)
Figurki Częstochowa
 
(4)
Figurki Nowe Chechło
 
(4)
Figurki Moszczanka
 
(4)
Figurki Rzeszów
 
(4)
Figurki Kętrzyn
 
(4)
Figurki Bolesławiec
 
(4)
Figurki Policzna
 
(4)
Figurki Lublewo Gdańskie
 
(4)
Figurki Dzierżoniów
 
(4)
Figurki Kozienice
 
(4)
Figurki Wysogotowo
 
(4)
Figurki Janczewo
 
(4)
Figurki Jarocin
 
(4)
Figurki Wodzisław Śląski
 
(4)
Figurki Świniarsko
 
(4)
Figurki Wałbrzych
 
(4)
Figurki Damienice
 
(4)
Figurki Mielec
 
(4)
Figurki Krzywe
 
(4)