| Stan | Nowy |
| Jednostka sprzedaży | paczka |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 18 szt. |
| Marka | inna |
| Struktura | gładka |
| Materiał | płyta MDF |
| Gama kolorystyczna | odcienie niebieskiego, odcienie szarości i srebra, czerń |
| Długość | 275.00 cm |
| Szerokość produktu | 4.00 cm |
| Grubość | 3.00 mm |
| Wykończenie | matowe |
| Rodzaj | pojedyncze |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 50.00 kg |
| Stan opakowania | oryginalne |
O przedmiocie
Oferta: 97bd9164-cafd-4f30-b03f-80ea654fe022
Podobne wyszukiwania
Lamele Włosań
 
(18)
Lamele Warszawa
 
(5)