| Stan | Bardzo dobry |
| Stan opakowania | otwarte |
| Marka | Cosnet |
| Głębokość produktu | 22 cm |
| Wysokość produktu | 10.5 cm |
| Zasilanie | sieciowe |
| Rodzaj | LED+UV |
| Szerokość produktu | 19.5 cm |
| Moc | 48 W |
| Napięcie | 240 V |
| Cechy dodatkowe | regulacja mocy, sensor ruchu, zdejmowane dno |
| Kolor dominujący | biały |
| Model | Sole5 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4c662989-9d93-405d-8d61-64658cc2696f
Podobne wyszukiwania
Lampy UV i LED Warszawa
 
(46)
Lampy UV i LED Kraków
 
(24)
Lampy UV i LED Wrocław
 
(22)
Lampy UV i LED Poznań
 
(22)
Lampy UV i LED Łódź
 
(14)
Lampy UV i LED Białystok
 
(11)
Lampy UV i LED Katowice
 
(10)
Lampy UV i LED Lublin
 
(10)
Lampy UV i LED Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Lampy UV i LED Gdańsk
 
(8)
Lampy UV i LED Szczecin
 
(7)
Lampy UV i LED Bydgoszcz
 
(6)
Lampy UV i LED Gdynia
 
(6)
Lampy UV i LED Sękocin-Las
 
(6)
Lampy UV i LED Kielce
 
(5)
Lampy UV i LED Rzeszów
 
(5)
Lampy UV i LED Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Lampy UV i LED Brodnica
 
(4)
Lampy UV i LED Płock
 
(4)
Lampy UV i LED Skarżysko-Kamienna
 
(4)