| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kolor dominujący | ecru |
| Rodzaj | LED |
| Model | pinky |
| Moc | 80 W |
| Napięcie | 48 V |
| Wysokość produktu | 10 cm |
| Głębokość produktu | 5 cm |
| Szerokość produktu | 20 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.10 kg |
| Kod producenta | pl |
| EAN (GTIN) | gitmgitin |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 537edfb4-9342-4c27-bd13-049d42df32a6
Podobne wyszukiwania
Lampy UV i LED Warszawa
 
(47)
Lampy UV i LED Kraków
 
(24)
Lampy UV i LED Wrocław
 
(22)
Lampy UV i LED Poznań
 
(21)
Lampy UV i LED Łódź
 
(14)
Lampy UV i LED Białystok
 
(11)
Lampy UV i LED Katowice
 
(10)
Lampy UV i LED Lublin
 
(10)
Lampy UV i LED Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Lampy UV i LED Gdańsk
 
(8)
Lampy UV i LED Szczecin
 
(7)
Lampy UV i LED Bydgoszcz
 
(6)
Lampy UV i LED Gdynia
 
(6)
Lampy UV i LED Sękocin-Las
 
(6)
Lampy UV i LED Kielce
 
(5)
Lampy UV i LED Rzeszów
 
(5)
Lampy UV i LED Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Lampy UV i LED Brodnica
 
(4)
Lampy UV i LED Płock
 
(4)
Lampy UV i LED Skarżysko-Kamienna
 
(4)