| Stan | Nowy |
| Kształt | nieregularny |
| Kolor | biały |
| Długość wbijanego grota | 20 cm |
| Stopień ochrony IP | inny |
| Zasilanie | solarne |
| Źródło światła | ze zintegrowanym źródłem światła |
| Liczba sztuk | 20 szt. |
| Marka | Lumiled |
| Wysokość całkowita | 83 cm |
| Rodzaj gwintu | inny |
| Rodzaj czujnika | czujnik ruchu i zmierzchu |
| Barwa światła | biały ciepły |
| Cechy dodatkowe | wodoodporność |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Średnica/szerokość | 24 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.481 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2cb9c520-0a1e-4cc5-9e47-1eb48cb8cd8f
Podobne wyszukiwania
Wbijane, solarne Warszawa
 
(35)
Wbijane, solarne Piątek
 
(18)
Wbijane, solarne Wrocław
 
(17)
Wbijane, solarne Ziębice
 
(16)
Wbijane, solarne Poznań
 
(15)
Wbijane, solarne Kolbuszowa
 
(13)
Wbijane, solarne Lublin
 
(13)
Wbijane, solarne Kępno
 
(12)
Wbijane, solarne Lubawka
 
(12)
Wbijane, solarne Swarzędz
 
(12)
Wbijane, solarne Marcinkowice
 
(11)
Wbijane, solarne Łódź
 
(11)
Wbijane, solarne Ząbki
 
(9)
Wbijane, solarne Kalety
 
(8)
Wbijane, solarne Leszno
 
(8)
Wbijane, solarne Brusy
 
(8)
Wbijane, solarne Suwałki
 
(8)
Wbijane, solarne Szczecin
 
(7)
Wbijane, solarne Czosnówka
 
(7)
Wbijane, solarne Świnoujście
 
(6)
Wbijane, solarne Białystok
 
(6)
Wbijane, solarne Kraków
 
(6)
Wbijane, solarne Węgrów
 
(5)
Wbijane, solarne Ryki
 
(5)
Wbijane, solarne Sucha Beskidzka
 
(5)
Wbijane, solarne Rzeszów
 
(5)
Wbijane, solarne Rybnik
 
(5)
Wbijane, solarne Ropczyce
 
(5)
Wbijane, solarne Katowice
 
(5)
Wbijane, solarne Domanice
 
(5)
Wbijane, solarne Kobylnica
 
(4)
Wbijane, solarne Piskorzów
 
(4)
Wbijane, solarne Gdańsk
 
(4)
Wbijane, solarne Radom
 
(4)
Wbijane, solarne Lipno
 
(4)
Wbijane, solarne Zgierz
 
(4)
Wbijane, solarne Częstochowa
 
(4)