| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Acer |
| Typ | standardowy |
| Model | Aspire Lite 14 AL14-52M |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | NX.J39EP.001 |
| Przekątna ekranu | 14.00 " |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1200 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel Core i5-1334U |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Pojemność dysku | 1000 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Złącza | HDMI, minijack 3,5 mm (audio), USB 3.2 typ A Gen 1, USB 3.2 typ C Gen 1 |
| Szerokość produktu | 31.40 cm |
| Wysokość produktu | 1.69 cm |
| Głębokość produktu | 21.80 cm |
| Waga produktu | 1.50 kg |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 22e67a26-f099-4ee1-b03d-a0b68f15e337
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2324)
Laptopy Kielce
 
(631)
Laptopy Lublin
 
(206)
Laptopy Gliwice
 
(93)
Laptopy Opole
 
(85)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Kobyłka
 
(52)
Laptopy Elbląg
 
(51)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Nowy Targ
 
(26)
Laptopy Wągrowiec
 
(26)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Żywiec
 
(20)
Laptopy Ełk
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(19)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Jarosław
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Libertów
 
(13)
Laptopy Drawsko
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Limanowa
 
(13)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Kłodzko
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Łosice
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Ustroń
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Hrubieszów
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Jabłonna
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Niwiska
 
(4)
Laptopy Raszków
 
(4)
Laptopy Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Syców
 
(4)