| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Stan opakowania | otwarte |
| Liczba slotów RAM | 2 |
| Typ dysku twardego | SSD + HDD |
| Model | m17 r5 |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Model karty graficznej | NVIDIA GeForce GTX 1060 |
| Ekran dotykowy | nie |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.2 GHz |
| Interfejs dysku | M.2, SATA II, SATA III, SATA |
| Maksymalny czas pracy baterii | 0 h |
| Pamięć karty graficznej | 6 GB |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Rozdzielczość (px) | 1600 x 1050 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.2 GHz |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Pojemność dysku | 1250 GB |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Kolor | srebrny |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 2666 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, LAN 10/100/1000 Mbps |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Model procesora | Intel Core i7-8750H |
| Typ napędu | brak |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Marka | Dell |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Sterowanie | klawiatura podświetlana, touchpad, klawiatura numeryczna |
| Multimedia | mikrofon, kamera, głośniki |
| Typ | inny |
| Materiał | metal |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 97a4991f-7cee-4177-a1ea-f080ad38ecc3
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2213)
Laptopy Kielce
 
(653)
Laptopy Lublin
 
(201)
Laptopy Gliwice
 
(99)
Laptopy Opole
 
(74)
Laptopy Sosnowiec
 
(68)
Laptopy Mościska
 
(51)
Laptopy Elbląg
 
(43)
Laptopy Mikołów
 
(42)
Laptopy Kobyłka
 
(41)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(26)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Żywiec
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(18)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Skierniewice
 
(16)
Laptopy Limanowa
 
(16)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Poborszów
 
(14)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(13)
Laptopy Łuków
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Poniatowa
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Parysów
 
(10)
Laptopy Łosice
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Janiszew
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Komorniki
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Ropczyce
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Kamionki
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)