| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Typ | ultrabook |
| Model | A2159 Macbook Pro 13 i5 |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | MUHN2LLA |
| Przekątna ekranu | 13.30 " |
| Rozdzielczość (px) | 2560 x 1600 |
| Powłoka matrycy | błyszcząca antyrefleksyjna |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel Core i5-8257U |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.40 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.90 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 6.00 MB |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 2133 |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel Iris Plus Graphics 645 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Technologia akumulatora | litowo-polimerowy |
| Liczba komór akumulatora | 4 |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 58.00 Wh |
| Maksymalny czas pracy baterii | 10.00 h |
| System operacyjny | Mac OS |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | minijack 3,5 mm (audio), Thunderbolt |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura podświetlana, touchpad |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | metal |
| Szerokość produktu | 30.41 cm |
| Wysokość produktu | 1.49 cm |
| Głębokość produktu | 21.24 cm |
| Waga produktu | 1.37 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.000 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b7873cb1-3c77-4708-920b-4fa7698c62ac
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2246)
Laptopy Kielce
 
(622)
Laptopy Lublin
 
(197)
Laptopy Gliwice
 
(91)
Laptopy Opole
 
(83)
Laptopy Sosnowiec
 
(60)
Laptopy Kobyłka
 
(58)
Laptopy Elbląg
 
(54)
Laptopy Mościska
 
(47)
Laptopy Mikołów
 
(38)
Laptopy Przemyśl
 
(37)
Laptopy Zamość
 
(34)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(34)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Jelenia Góra
 
(28)
Laptopy Wągrowiec
 
(26)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Mysłowice
 
(18)
Laptopy Libertów
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Żywiec
 
(15)
Laptopy Szczecinek
 
(15)
Laptopy Drawsko
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(15)
Laptopy Jarosław
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Puławy
 
(13)
Laptopy Chodzież
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Rydułtowy
 
(11)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Parysów
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Raszków
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Dąbrowa
 
(7)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(7)
Laptopy Brzozów
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Manowo
 
(7)
Laptopy Jabłonna
 
(7)
Laptopy Milejów
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Wadowice
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Osielsko
 
(7)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Laptopy Poraj
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Gryfice
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Plewiska
 
(5)
Laptopy Słupca
 
(5)
Laptopy Łęczyca
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Głubczyce
 
(4)
Laptopy Imielin
 
(4)
Laptopy Paczków
 
(4)
Laptopy Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Krasnystaw
 
(4)
Laptopy Brwinów
 
(4)
Laptopy Komorniki
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)