| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Asus |
| Typ | standardowy |
| Model | A509JA |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | A509JA-EJ646T |
| EAN (GTIN) | 4718017786867 |
| Przekątna ekranu | 15.60 " |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | TN |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i3 |
| Model procesora | Intel Core i3-1005G1 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.20 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.40 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 4.00 MB |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 2133 |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe, PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| Liczba komór akumulatora | 2 |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 32.00 Wh |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | HDMI, USB 2.0 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura numeryczna, touchpad |
| Cechy dodatkowe | Bluetooth |
| Kolor | szary |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość produktu | 36.00 cm |
| Wysokość produktu | 2.29 cm |
| Głębokość produktu | 23.50 cm |
| Waga produktu | 1.90 kg |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6e5a08f5-a140-4932-99d0-68e0da14582f
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2329)
Laptopy Kielce
 
(630)
Laptopy Lublin
 
(228)
Laptopy Gliwice
 
(96)
Laptopy Opole
 
(84)
Laptopy Sosnowiec
 
(67)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(53)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(40)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(39)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(26)
Laptopy Wągrowiec
 
(25)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Łuków
 
(17)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Puławy
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Limanowa
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Lubsko
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Żabno
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)