| Stan | Bardzo dobry |
| Przekątna ekranu | 15.6 " |
| Model | A53U-SX159V |
| Taktowanie maksymalne procesora | 1.33 GHz |
| Maksymalny czas pracy baterii | 7 h |
| Taktowanie bazowe procesora | 1 GHz |
| Waga produktu | 2.6 kg |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 56 Wh |
| Marka | Asus |
| Pamięć podręczna procesora | 1 MB |
| Kod producenta | 5357 |
| Pojemność akumulatora (mAh) | 5200 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f0b55a15-0d13-435a-9d46-405caf841e6e
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2240)
Laptopy Kielce
 
(573)
Laptopy Lublin
 
(222)
Laptopy Gliwice
 
(95)
Laptopy Piaseczno
 
(86)
Laptopy Opole
 
(78)
Laptopy Sosnowiec
 
(68)
Laptopy Mościska
 
(50)
Laptopy Elbląg
 
(46)
Laptopy Kobyłka
 
(46)
Laptopy Mikołów
 
(41)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(30)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(17)
Laptopy Skierniewice
 
(17)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Libertów
 
(16)
Laptopy Limanowa
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Łuków
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(13)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Łosice
 
(10)
Laptopy Parysów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Bochnia
 
(9)
Laptopy Chodzież
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Koluszki
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Ropczyce
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Chrzypsko Wielkie
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Komorniki
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)