| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Asus |
| Model | E203N |
| Układ klawiatury | PL (qwerty) |
| Kod producenta | E203N |
| Przekątna ekranu | 11.60 " |
| Rozdzielczość (px) | 1366 x 768 |
| Seria procesora | Intel Celeron N |
| Liczba rdzeni procesora | nie dotyczy |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Pojemność dysku | 64 GB |
| Typ dysku twardego | eMMC |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 833f10c2-1bc8-4d44-be8a-3ca1b6b7d03d
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2242)
Laptopy Kielce
 
(614)
Laptopy Lublin
 
(202)
Laptopy Gliwice
 
(91)
Laptopy Opole
 
(84)
Laptopy Sosnowiec
 
(61)
Laptopy Kobyłka
 
(58)
Laptopy Elbląg
 
(56)
Laptopy Mościska
 
(47)
Laptopy Mikołów
 
(38)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(28)
Laptopy Jelenia Góra
 
(27)
Laptopy Wągrowiec
 
(26)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Mysłowice
 
(18)
Laptopy Libertów
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Żywiec
 
(15)
Laptopy Jarosław
 
(15)
Laptopy Szczecinek
 
(15)
Laptopy Drawsko
 
(15)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(13)
Laptopy Chodzież
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Rydułtowy
 
(11)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Parysów
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Manowo
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(8)
Laptopy Jabłonna
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Brzozów
 
(7)
Laptopy Dąbrowa
 
(7)
Laptopy Wadowice
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Milejów
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Gryfice
 
(6)
Laptopy Poraj
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Łęczyca
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Nowa Wola
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Plewiska
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Słupca
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Komorniki
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Niwiska
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Paczków
 
(4)