| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Seria procesora | AMD E2 |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Marka | Asus |
| Układ klawiatury | ARABIC (qwerty) |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ dysku twardego | HDD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| Model | E402Y |
| Kod producenta | E402Y |
| Przekątna ekranu | 15.60 " |
| Pojemność dysku | 64 GB |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6db455f0-c81a-4eda-8417-706343018497
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2312)
Laptopy Kielce
 
(566)
Laptopy Lublin
 
(216)
Laptopy Gliwice
 
(96)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(65)
Laptopy Elbląg
 
(50)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(48)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Mysłowice
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Żywiec
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Jarosław
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Lubsko
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Pisarzowice
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Paczków
 
(4)
Laptopy Żabno
 
(4)
Laptopy Kamionki
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Raszków
 
(4)