| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Asus |
| Model | ExpertBook B1502CVA |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | B1502CVA-BQ0095X |
| EAN (GTIN) | 4711387260685 |
| Przekątna ekranu | 15.60 " |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.60 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 12.00 MB |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Liczba slotów RAM | 1 |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| Liczba komór akumulatora | 3 |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 42.00 Wh |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | HDMI, minijack 3,5 mm (audio), RJ-45, USB 2.0 typ A, USB 3.2 typ A Gen 1, USB 3.2 typ C Gen 1, USB 3.2 typ C Gen 2 |
| Komunikacja | Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura numeryczna, klawiatura podświetlana, touchpad |
| Cechy dodatkowe | Czytnik linii papilarnych |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość produktu | 36.20 cm |
| Wysokość produktu | 2.00 cm |
| Głębokość produktu | 23.30 cm |
| Waga produktu | 1.69 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 74ce8fb8-2700-4181-94da-985cf695fac4
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2247)
Laptopy Kielce
 
(622)
Laptopy Lublin
 
(197)
Laptopy Gliwice
 
(91)
Laptopy Opole
 
(83)
Laptopy Sosnowiec
 
(60)
Laptopy Kobyłka
 
(58)
Laptopy Elbląg
 
(54)
Laptopy Mościska
 
(47)
Laptopy Mikołów
 
(38)
Laptopy Przemyśl
 
(37)
Laptopy Zamość
 
(34)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(34)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Jelenia Góra
 
(28)
Laptopy Wągrowiec
 
(26)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Mysłowice
 
(18)
Laptopy Libertów
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Lubsko
 
(15)
Laptopy Drawsko
 
(15)
Laptopy Szczecinek
 
(15)
Laptopy Jarosław
 
(15)
Laptopy Żywiec
 
(15)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Chodzież
 
(13)
Laptopy Puławy
 
(13)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Rydułtowy
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Parysów
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Raszków
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(8)
Laptopy Dąbrowa
 
(7)
Laptopy Wadowice
 
(7)
Laptopy Góra
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Osielsko
 
(7)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(7)
Laptopy Brzozów
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Manowo
 
(7)
Laptopy Jabłonna
 
(7)
Laptopy Milejów
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Poraj
 
(6)
Laptopy Gryfice
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Łęczyca
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(5)
Laptopy Słupca
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Żabno
 
(5)
Laptopy Plewiska
 
(5)
Laptopy Wołów
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Krasnystaw
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Szczekarków
 
(4)
Laptopy Brwinów
 
(4)
Laptopy Sierpc
 
(4)