| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Asus |
| Typ | standardowy |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel Core i7-3610QM |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ dysku twardego | HDD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Pamięć karty graficznej | 2 GB |
| Chipset karty graficznej | NVIDIA GeForce GT 630M |
| Przekątna ekranu | 15.6 " |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4a053d52-3c8a-4587-9415-442d760eb2f6
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2257)
Laptopy Kielce
 
(566)
Laptopy Lublin
 
(216)
Laptopy Gliwice
 
(91)
Laptopy Opole
 
(77)
Laptopy Sosnowiec
 
(64)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(48)
Laptopy Elbląg
 
(44)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(37)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(24)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Ełk
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(17)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Łuków
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Kłodzko
 
(14)
Laptopy Drawsko
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(13)
Laptopy Limanowa
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Puławy
 
(12)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Chodzież
 
(9)
Laptopy Bochnia
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Niwiska
 
(5)
Laptopy Raszków
 
(4)
Laptopy Kamionki
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)