| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Asus |
| Typ | standardowy |
| Układ klawiatury | ARABIC (qwerty) |
| Ekran dotykowy | nie |
| Model procesora | Intel Core i5-13450HX |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Chipset karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
| System operacyjny | Windows 11 |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | USB 2.0 typ B, USB 3.0 typ C, HDMI |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Multimedia | brak |
| Sterowanie | punkt dotykowy (TrackPoint), klawiatura podświetlana, touchpad, klawiatura |
| Kolor | szary |
| Zawiera baterie | tak |
| Model | Rog Strix G16 |
| Przekątna ekranu | 16 " |
| Pojemność dysku | 512 GB |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1179458d-6bc3-4d45-99c4-38f57b87b876
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2218)
Laptopy Kielce
 
(654)
Laptopy Lublin
 
(207)
Laptopy Gliwice
 
(100)
Laptopy Opole
 
(74)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Mościska
 
(51)
Laptopy Elbląg
 
(43)
Laptopy Kobyłka
 
(42)
Laptopy Mikołów
 
(42)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(37)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Mysłowice
 
(22)
Laptopy Jarosław
 
(21)
Laptopy Zgierz
 
(18)
Laptopy Żywiec
 
(17)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Skierniewice
 
(16)
Laptopy Limanowa
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Poborszów
 
(14)
Laptopy Łuków
 
(14)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Poniatowa
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Parysów
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Ustroń
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Janiszew
 
(6)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Ropczyce
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Komorniki
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Kamionki
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)