| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Asus |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Seria procesora | AMD Ryzen 5 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Typ | standardowy |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Ekran dotykowy | nie |
| Model procesora | AMD Ryzen 5 7430U |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | minijack 3,5 mm (audio), USB 2.0, USB 3.0 typ C, USB 3.0, HDMI |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Multimedia | mikrofon, głośniki, kamera |
| Sterowanie | klawiatura numeryczna, touchpad, klawiatura |
| Kolor | czarny |
| Zawiera baterie | tak |
| Model | Asus VivoBook 15 M1502YA-BQ335W |
| Kod producenta | Asus VivoBook 15 M1502YA-BQ335W |
| Przekątna ekranu | 15.60 " |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.30 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.30 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 16.00 MB |
| Waga produktu | 1.70 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: af323694-1263-4198-af2b-df9e4dce0b84
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2240)
Laptopy Kielce
 
(621)
Laptopy Lublin
 
(207)
Laptopy Gliwice
 
(89)
Laptopy Opole
 
(87)
Laptopy Sosnowiec
 
(63)
Laptopy Elbląg
 
(54)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(37)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Jarosław
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Laptopy Żywiec
 
(13)
Laptopy Szczecinek
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Drawsko
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Będzin
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Nowa Wola
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Raszków
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Brzozów
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Syców
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Manowo
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Ropczyce
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Głubczyce
 
(4)
Laptopy Imielin
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Laptopy Wąbrzeźno
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)