| Stan | Bardzo dobry |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.40 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.20 GHz |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | nie |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 37.00 Wh |
| Cechy dodatkowe | Czytnik linii papilarnych |
| Szerokość produktu | 36.00 cm |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Liczba wolnych slotów RAM | 1 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Pojemność akumulatora (mAh) | 37 mAh |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Głębokość produktu | 23.50 cm |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Typ | standardowy |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 24 GB |
| Wysokość produktu | 2.00 cm |
| Waga produktu | 1.80 kg |
| EAN (GTIN) | 4711081623861 |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Złącza | HDMI, USB 2.0 typ A, USB 3.0 typ C, minijack 3,5 mm (audio) |
| Model | X515EA |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Kolor | srebrny |
| Liczba slotów RAM | 1 |
| Marka | Asus |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Przekątna ekranu | 15.60 " |
| Chipset karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Model procesora | Intel Core i5-1135G7 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Typ napędu | brak |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura numeryczna, touchpad |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 3200 |
| Liczba komór akumulatora | 2 |
| Pamięć podręczna procesora | 8.00 MB |
| Kod producenta | X515EA-BQ1877W |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c9f44cdd-0832-4659-ad21-b2a5cfe09e00
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2331)
Laptopy Kielce
 
(554)
Laptopy Lublin
 
(229)
Laptopy Gliwice
 
(98)
Laptopy Opole
 
(83)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Kobyłka
 
(53)
Laptopy Elbląg
 
(51)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Legionowo
 
(34)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(26)
Laptopy Wągrowiec
 
(25)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Skierniewice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Ełk
 
(19)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Łuków
 
(17)
Laptopy Puławy
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Limanowa
 
(15)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Drawsko
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Koluszki
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Syców
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)