| Stan | Bardzo dobry |
| Typ | standardowy |
| Model | Clevo Xnote P370EM |
| Układ klawiatury | UA (qwerty) |
| Przekątna ekranu | 17 " |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel Core i7-3940XM |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.9 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 8 MB |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 128 MB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 1600 |
| Liczba slotów RAM | 4 |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Typ dysku twardego | SSD + HDD |
| Prędkość obrotowa dysku HDD | 5400 |
| Interfejs dysku | mSATA, M.2 |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Pojemność akumulatora (mAh) | 5900 mAh |
| Maksymalny czas pracy baterii | 1 h |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | DisplayPort, RJ-45, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, minijack 3,5 mm (audio), Thunderbolt |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura podświetlana, klawiatura numeryczna, klawiatura, touchpad |
| Dołączone oprogramowanie | Windows |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2b73b9b3-2c01-4dd2-acb1-031ef3490529
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2334)
Laptopy Kielce
 
(598)
Laptopy Lublin
 
(226)
Laptopy Gliwice
 
(96)
Laptopy Opole
 
(84)
Laptopy Sosnowiec
 
(67)
Laptopy Elbląg
 
(52)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Kobyłka
 
(48)
Laptopy Mikołów
 
(40)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Żywiec
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Limanowa
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(15)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Lubsko
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Szczecinek
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Łosice
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Opalenica
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)