| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Dell |
| Układ klawiatury | QWERTY - naklejki |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Typ | ultrabook |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | nie |
| Model procesora | Intel Core i5-8365U |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 2400 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | PCIe, M.2, M.2 PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel UHD Graphics 620 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | RJ-45, minijack 3,5 mm (audio), USB 3.1 typ A, USB 3.1 typ C, HDMI |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi, Bluetooth, LAN 10/100 Mbps |
| Multimedia | mikrofon, głośniki, kamera, czytnik kart pamięci |
| Sterowanie | touchpad, klawiatura |
| Kolor | szary |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Model | Dell Latitude 5400 Windows11 |
| Kod producenta | Dell Latitude 5400 Windows11 |
| Przekątna ekranu | 14.00 " |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.60 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.10 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 6.00 MB |
| Liczba slotów RAM | 2 |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 42.00 Wh |
| Maksymalny czas pracy baterii | 2.00 h |
| Szerokość produktu | 32.30 cm |
| Wysokość produktu | 2.08 cm |
| Głębokość produktu | 21.60 cm |
| Waga produktu | 1.48 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.500 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 68b27d1c-74da-4407-bd57-d807e775dd2e
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2226)
Laptopy Kielce
 
(625)
Laptopy Lublin
 
(201)
Laptopy Gliwice
 
(99)
Laptopy Opole
 
(75)
Laptopy Sosnowiec
 
(70)
Laptopy Mościska
 
(50)
Laptopy Elbląg
 
(46)
Laptopy Mikołów
 
(42)
Laptopy Kobyłka
 
(41)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Zgierz
 
(18)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Skierniewice
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(16)
Laptopy Limanowa
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(16)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(15)
Laptopy Łuków
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(13)
Laptopy Szczecinek
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Kamienna Góra
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Poniatowa
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Łosice
 
(10)
Laptopy Hrubieszów
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Parysów
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Białogard
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Janiszew
 
(6)
Laptopy Komorniki
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Imielin
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Brzozów
 
(4)
Laptopy Sierpc
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Tuszyn
 
(4)
Laptopy Janów Lubelski
 
(4)