O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura numeryczna, touchpad |
| Ekran dotykowy | nie |
| Liczba slotów RAM | 1 |
| System operacyjny | Windows 10 Home |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Typ napędu | DVD |
| Typ pamięci RAM | DDR3L |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Pojemność dysku | 120 GB |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Seria procesora | Intel Core i3 |
| Chipset karty graficznej | Intel HD Graphics 3000 |
| Marka | Dell |
| Typ | standardowy |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Rozdzielczość (px) | 1366 x 768 |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 1600 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Kod producenta | Inspiron 3543 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Typ matrycy | TN |
| Interfejs dysku | SATA III |
| Model | Inspiron 3543 |
| Model procesora | Intel Core i3-4005U |
| Przekątna ekranu | 15.6 " |
| Pamięć karty graficznej | 128 MB |
| Zawiera baterie | tak |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 31727ab3-091f-495a-be07-bc1a2dee9624
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2238)
Laptopy Kielce
 
(621)
Laptopy Lublin
 
(206)
Laptopy Gliwice
 
(89)
Laptopy Opole
 
(85)
Laptopy Sosnowiec
 
(63)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(51)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(28)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Jarosław
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Laptopy Żywiec
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Będzin
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Drawsko
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Nowa Wola
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Brzozów
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Syców
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Manowo
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Ropczyce
 
(4)
Laptopy Plewiska
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Jabłonna
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Głubczyce
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Imielin
 
(4)