| Stan | Bardzo dobry |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Model | Inspiron |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Pojemność dysku | 933 GB |
| Typ | standardowy |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 07a0c0ee-376f-4419-bb44-ebff5309edac
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2220)
Laptopy Kielce
 
(609)
Laptopy Lublin
 
(202)
Laptopy Gliwice
 
(89)
Laptopy Opole
 
(87)
Laptopy Sosnowiec
 
(64)
Laptopy Kobyłka
 
(55)
Laptopy Elbląg
 
(52)
Laptopy Mościska
 
(48)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Jelenia Góra
 
(27)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(18)
Laptopy Libertów
 
(18)
Laptopy Mysłowice
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Puławy
 
(17)
Laptopy Drawsko
 
(17)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Jarosław
 
(16)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(15)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Rydułtowy
 
(11)
Laptopy Chodzież
 
(11)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Kłodzko
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Parysów
 
(9)
Laptopy Krotoszyn
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Góra
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(7)
Laptopy Brzozów
 
(7)
Laptopy Milejów
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Wadowice
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Dąbrowa
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Manowo
 
(6)
Laptopy Jabłonna
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Słupca
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(5)
Laptopy Plewiska
 
(5)
Laptopy Morąg
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Milicz
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Paczków
 
(4)
Laptopy Siekierki Wielkie
 
(4)