| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Dell |
| Model | Latitude 15 5520 i5-1135G7 |
| Typ | ultrabook |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | DELL Latitude 15 5520 i5-1135G7 |
| EAN (GTIN) | 5907096103330 |
| Przekątna ekranu | 15.60 " |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | IPS |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel Core i5-1135G7 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.40 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.20 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 8.00 MB |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Liczba slotów RAM | 0 |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| Liczba komór akumulatora | 4 |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 63.00 Wh |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | HDMI, minijack 3,5 mm (audio), Thunderbolt, USB 3.1 typ A |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura podświetlana, touchpad |
| Kolor | szary |
| Materiał | metal |
| Szerokość produktu | 35.70 cm |
| Wysokość produktu | 1.98 cm |
| Głębokość produktu | 23.30 cm |
| Waga produktu | 1.59 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.900 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 92e566f8-a0f4-4887-a593-0518395dc665
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2244)
Laptopy Kielce
 
(519)
Laptopy Lublin
 
(198)
Laptopy Gliwice
 
(90)
Laptopy Opole
 
(85)
Laptopy Sosnowiec
 
(63)
Laptopy Elbląg
 
(54)
Laptopy Kobyłka
 
(53)
Laptopy Mościska
 
(47)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Jelenia Góra
 
(27)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Ełk
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Libertów
 
(18)
Laptopy Mysłowice
 
(18)
Laptopy Drawsko
 
(17)
Laptopy Puławy
 
(17)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Jarosław
 
(16)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(15)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Szczecinek
 
(14)
Laptopy Chodzież
 
(13)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Rydułtowy
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Parysów
 
(9)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(8)
Laptopy Syców
 
(7)
Laptopy Manowo
 
(7)
Laptopy Brzozów
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Milejów
 
(7)
Laptopy Wadowice
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Góra
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Dąbrowa
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Zakroczym
 
(6)
Laptopy Jabłonna
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Łęczyca
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Plewiska
 
(5)
Laptopy Łosice
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Słupca
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Komorniki
 
(4)
Laptopy Niwiska
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Paczków
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Milicz
 
(4)