| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Dell |
| Model | Latitude E5430 |
| Układ klawiatury | UK (qwerty) |
| Kod producenta | E5430 |
| Przekątna ekranu | 14.00 " |
| Rozdzielczość (px) | 1366 x 768 |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel Core i5-3340M |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Pojemność dysku | 128 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| System operacyjny | brak systemu |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b07d8cae-04a6-4e33-9082-08c40e1433b1
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2323)
Laptopy Kielce
 
(554)
Laptopy Lublin
 
(229)
Laptopy Gliwice
 
(98)
Laptopy Opole
 
(83)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Kobyłka
 
(53)
Laptopy Elbląg
 
(53)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(39)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(26)
Laptopy Wągrowiec
 
(25)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Skierniewice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Ełk
 
(19)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Łuków
 
(17)
Laptopy Puławy
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Limanowa
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Drawsko
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Krotoszyn
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Koluszki
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)