O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Dell |
| Model | LATITUDE E5530 |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | GVLH9W1 |
| Przekątna ekranu | 15.60 " |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Seria procesora | Intel Core i3 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Pojemność dysku | 128 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| System operacyjny | brak systemu |
| Zawiera baterie | tak |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9a74c317-e80f-4653-a856-7bc361127181
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2327)
Laptopy Kielce
 
(630)
Laptopy Lublin
 
(228)
Laptopy Gliwice
 
(96)
Laptopy Piaseczno
 
(92)
Laptopy Opole
 
(84)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(53)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(40)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(39)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Nowy Targ
 
(26)
Laptopy Wągrowiec
 
(25)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Łuków
 
(17)
Laptopy Puławy
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Limanowa
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Lubsko
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Koluszki
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Niwiska
 
(4)
Laptopy Żabno
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)