| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Dell |
| Model | LATITUDE E6320 |
| Typ | standardowy |
| Układ klawiatury | UK (qwerty) |
| Kod producenta | EI18 |
| Przekątna ekranu | 13.30 " |
| Rozdzielczość (px) | 1366 x 768 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel Core i5-2520M |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.50 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.20 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 3.00 MB |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Pojemność dysku | 320 GB |
| Typ dysku twardego | HDD |
| Interfejs dysku | SATA III |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel HD Graphics 3000 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
| Typ napędu | DVD |
| Złącza | D-Sub (VGA), eSata, mini HDMI, minijack 3,5 mm (audio), RJ-45, USB 2.0, złącze dokowania |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, touchpad |
| Kolor | szary |
| Materiał | metal |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 165277e3-d793-4906-b62d-954ecc72a6ea
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2241)
Laptopy Kielce
 
(623)
Laptopy Lublin
 
(208)
Laptopy Gliwice
 
(90)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(63)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(53)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(39)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(28)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(24)
Laptopy Ełk
 
(21)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Jarosław
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Żywiec
 
(14)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Drawsko
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Będzin
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Szczecinek
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Nowa Wola
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Chodzież
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Płońsk
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Syców
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Manowo
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Rymanów
 
(4)
Laptopy Milicz
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Paczków
 
(4)
Laptopy Wąbrzeźno
 
(4)
Laptopy Brzozów
 
(4)