| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Waga produktu | 2.00 kg |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Pojemność dysku | 240 GB |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Pamięć podręczna procesora | 4.00 MB |
| Sterowanie | klawiatura, punkt dotykowy (TrackPoint), touchpad |
| Model procesora | Intel Core i7-4600U |
| Kod producenta | E7440-4600U-FHD-KAM-W10P |
| Materiał | metal |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ | ultrabook |
| Typ napędu | brak |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
| Przekątna ekranu | 14.00 " |
| Model | DELL_Latitude_E7440 |
| Złącza | HDMI, mini DisplayPort, minijack 3,5 mm (audio), RJ-45, USB 3.0, złącze dokowania |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.30 GHz |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Typ matrycy | VA |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Marka | Dell |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Typ pamięci RAM | DDR3L |
| Ekran dotykowy | nie |
| Multimedia | kamera |
| Interfejs dysku | SATA III |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.10 GHz |
| Model karty graficznej | Intel HD Graphics 4400 |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Liczba slotów RAM | 2 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b46c50f0-ce89-4ceb-be0d-95770cef6e91
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2242)
Laptopy Kielce
 
(620)
Laptopy Lublin
 
(204)
Laptopy Gliwice
 
(89)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(61)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(54)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(38)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(32)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Wągrowiec
 
(22)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Jarosław
 
(18)
Laptopy Skierniewice
 
(18)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Żywiec
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Limanowa
 
(13)
Laptopy Drawsko
 
(13)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Szczecinek
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Będzin
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(9)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Nowa Wola
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Raszków
 
(7)
Laptopy Hrubieszów
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Brzozów
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Syców
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Zakroczym
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Głubczyce
 
(4)
Laptopy Imielin
 
(4)
Laptopy Snochowice
 
(4)
Laptopy Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Wąbrzeźno
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)